Kocaeli Kombi Servisi

Yaşam alanlarımızın ısınmasında, sıcak su kullanımında gündelik yaşamın olmaz olmaz ürünleridir kombiler. Kocaeli kombi servisi olarak en sık kullandığımız, kışın ise çok ciddi oranda bizlere yardımcı olan kombilerin arıza, onarım, tespit ve tüm servis hizmetlerini sağlamaktayız. Bilinçli kombi kullanıcıları bilirlerki doğalgaz ve Lpg ile çalışan kombilerin peryodik olarak yıllık bakımlarının mutlaka yapılması gerekmektedir. Daha verimli faydalanmak ve teklike riskini en aza indirmek için mutlaka sizlerde bakım yaptırınız.

[safir_descriptionbox header=”Tüm Kombi Modellerinde Kocaeli’de Servis Hizmeti” content=”Profesyonel Kombi Servis Ekibimiz Kocaeli ilçelerinde haftanın her günü sizlere bakım, onarım, tamirat ve teknik servis desteği sunmaktadır. ” icon=”” bg=””]

Kombilerde Bakım Zorunlu Mudur?

Ülkemizde çok sık yaşanmasa da karşılaşılan bir durumdur kombi tehlikeleri. Bunun başlıca nedenlerinden birisi bakımsızlıktır. Kombinizin bakımı zorunlu olmasada insan sağlığı açısından mutlaka yapılmalıdır. Bakım yapılan kombilerde arıza ve teknik sorunlar neredeyse yok denecek kadar azdır. Ayrıca bir çok farklı avantajlarıda bulunmaktadır. Verimli ısınmadan tutunda düşük faturalara kadar sizlere çok daha fazla avantaj sağlar.

 • Bakım Kombinin ömrünü uzatır
 • Bakım faturalarının daha düşük gelmesini sağlar
 • Bakım daha yüksek ısınma gücünü sağlar
 • Arıza daha az yaşanır

Kocaeli ve İzmit bölgesinde tüm marka ve modellere hakim olan uzman kadromuz ile kocaeli kombi servisi, kombi bakımı, periyodik bakımlar, kombi montajı ve yer değişiklikleri,  tamiri işlerini yürütmekteyiz.

Kocaeli’nin ilçesi olan izmitte klima servisi olarak tüm marka ve modelde olan kombilerinizi  garantili olarak  onarım, bakım, tamir işleri ve montaj işlerini yapmaktayız. Baakım ve kombi montaj hizmetini en kısa sürede gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Bir sorunla karşılaştığınızda yapmanız gereken bizlere internet ya da telefon vasıtası ile ulaşmaktır.. Verecek olacağınız işi kocaeli kombi servisi olarak bizler aradığınız günde ve en kısa zamanda problemlerinizi sonuçlandırmaktayız. Bizler, uzman bir ekibe sahip olduğumuz için sorunlarınızın tespiti çok kısa zamanımızı almaktadır. Bunun için servis hizmetimiz ile sorununuz kısa sürede çözülmektedir.Kocaeli kombi servisi olarak kombilerinizde uyguladığımız işlemleri  kategorilere ayıracak olursak.

 • Kombi Servisi
 • Kombi Bakımı
 • Kombinizin Montajı
 • Kombi Tamiri
 • Kombinin yer değişikliği
 • Kombinin proje uygunluğunun sağlanması
 • Kombi için gerekli olan hava yerlerinin tespiti
 • Hava için gereken camlarda kesme

Kombi bakım, onarım ve tamiri için hizmet vermiş olduğumuz firmalardan bazıları

 • Demirdöküm
 • Franke
 • Vaillant
 • Baymak

Hizmet vermiş olduğumuz firmalar yukarıda vermiş olduğumuz liste ile sınırlı kalmamaktadır. Diğer markalarda da uzman kadromuz sizlere hizmet için aramanız beklemektedir. Önemli olan para değil bizlere güvenerek bizden hizmet almanızdır. Geniş bir servis ağına ve araçlarına sahip olduğumuz için bakımlı araçlarımız ile  kışın kombi, yazın ise klima ile ilgili tüm problemlerinizle çözüyoruz. Araç filomuz ile sizlere en kısa zamanda ulaşmakta ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Robert Bosch’un meşhur sözü gibi ” Güven kayıp etmekse paramı kayıp ederim ”  mantığıyla çalışmaktayız. Yaptığımız kombi, klima, beyaz eşya işlerinde yapmış olduğumu işin arkasında olarak müşteri kazanma amacındayız. Biliyoruz ki memnun olmayan bir müşteri 4 arkadaşına şikayette bulunuyor, bu 4 arkadaşı da 4 arkadaşına şikayette bulunuyor ve bizler klima servisi olarak bunu istemiyoruz. Onun için her mutlu müşteri bizlerin sektörde büyümesine yardımcı olmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz iyi ki varsınız ki bizlerde çalışıyoruz. Her türlü şikayet öneri ve dileğiniz için bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Kombi Servisinde Neler Yapmaktayız?

İlimizde bizlere kombi servisi için başvuran müşterilerimize hem tamirat, hem bakım hemde tüm teknik hizmetleri sağlamaktayız. Sizlerden gelecek talep doğrultusunda tüm kombi sorunlarınızla ilgilenmekteyiz. Elektronik aksamları, Baca ve havalandırma kısımları, ısı ve basınç sorunları, kombi ateşleme sorunları, tesisat problemleri ve gaz sorunlarının tümü ile ilgili deste verebilmekteyiz. Kocaeli kombi servisi olarak tüm ilçelerde, semtlerde mahallelerde servisimiz gün içinde bulunmaktadır. Servis bünyemizde tüm marka modellere hakim teknisyenler bulunmaktadır. Cihazlarınızda herhangi parça değişimi yaşanması durumunda ise orijinal yedek parça kullanımınıda yapan firmamız sizlere en ekonomik yedek parça çözümlerinide sağlamaktadır.

Kocaeli Kombi Servislerinde Karşılaşılan Arıza Çeşitleri

Mobil servis ekiplerimiz gün içerisinde bir çok kombi servis hizmeti vermekte ve bu servislerde en sık karşılaştığımız sorunları sizlerle paylaşıyoruz. Kullanıcı hatasına bağlı olan arızalar olabildiği gibi teknik sorunlarda fazlaca görülmektedir. Bir çoğunun çözümü yerinde müdahale ile giderilebilmektedir. Servis ekibimiz bünyesinde en büyük zorunlara karşılık tam donanımlı olarak hizmete hazır bir şekilde sizlere yönlendirilmektedir.

 1. Kombi çalışır durumda olup ısınma sorunu yaşayanların sayısı oldukça fazladır.
 2. Kombinin su kaçırması da sık karşılaşılan sorunlardan biridir.
 3. Kombilerin yüksek gürültülü sesle çalışması da karşılaşılan sık sorunlardan biridir
 4. Sıcak suyun gelmesi
 5. Peteklerin alt kısmının ısınmama sorunu yada peteklerin çok fazla ısınması da yaşanılan en çok kombi sorunlarından biridir.
 6. Ateşleme sisteminin arılanması

Yukarıda sorunlarla sizlerle karşılaşıyorsanız mutlaka uzman firma ile çalışmalısınız. Bir çok kombi kullanıcı yanlış firma tercihleri nedeni ile servis hizmeti aldığı alandan sürekli ayanı hataları tekrardan almaktadır. Bizler ise yıllardır hizmet verdiğimiz Kocaeli de servis hizmetimizle sizlere daha uzun ömürlü kullanacağınız bir şekilde kombilerinizi teslim ediyoruz.

İlgili Aramalar : kocaeli kombi servisi, kocaeli kombi servis, kocaeli kombi yetkili servisi, kombi servisi kocaeli, kocaeli kombi teknik servis, kocaeli kombi servis numarası

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir