Kocaeli Klima Servisi

Daha çok kullanıların yaz aylarında kullanmış olduğu Klimalar az oranla da olsa kış dönemlerinde de kullanılmaktadır. Kocaeli Klima servisi olarak her semtte gezici mobil servis birimlerimiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Klima servis birimimiz için herhangi bir marka model klimaya sahip olmanız birşey değiştirmemektedir. Her marka model için Kocaeli servis olanakları firmamızda bulunmaktadır.

Kocaeli’de Aynı gün klima Servisi

Kocaeli Klima Servisi

Bizi Kocaeli de bulunan diğer klima servislerinden ayıran en belirgin özelliklerden birisi aynı gün servis olanağı sağlamamızdır. Bizleri arayan tüm müşterilerimizi aynı gün servis aracımızı ve ekibimizi gönderiyoruz. Genelde bir çok servis firması bir sonraki güne randevu verebileceği gibi çoğu zamanda randevu sistemine pek uyulduğu söylenemez. Servis prensiplerimiz gereği en fazla özen gösterdiğimiz konuların başında tüm müşterilerimize vermiş olduğumuz sözler gelmektedir. Birden fazla araçla Kocaeli ve ilçelerinde her gün klima servisinde olan ekiplerimizde işinin uzmanı teknisyen kadrolarımız yer almaktadır.

Adresinizde Klima Servisi

Bir diğer servis birimi özelliğimiz ise mümkün olduğu kadar klimalarınızı yerinden sökmeden bulunduğu konumda müdahale etmektir. Bunun içinde servis için gün içerisinde semtlerinizde bulunan mobil araçalarımız cihazlarınızdaki tüm sorunlara karşı ful donanımlı şekilde hazırlanmaktadır. Bizleri Kocaeli ilinde klima servisinde tercih eden binlerce mutlu müşterimiz arasına sizlerde katılabilirsiniz. Genelde klimaların uzun süre ömrü bulunmaktadır. Kullanıcı hataları dışında en fazla görülen servis arızaları voltaj hataları, klima dış ünite sorunları, devir daim sorunları, soğutma problemleri ve gaz sorunlarıdır. Klima uzmanı ekibimiz ortalama 30 dakika içerisinde gerekli tüm müdahaleyi yapacaktır. Daha uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde servis sonu cihazınız çalışır durumda sizlere teslim edilecektir.

Kocaeli Merkez Teknik Servis Kocaeli klima servisi

Kocaeli ve İzmitte tüm marka ve modellere hakim olan uzman kadromuz ile kocaeli klima servisi, klima bakımı, periyodik bakımlar, klima montajı ve yer değişiklikleri,  tamiri işlerini yürütmekteyiz.

Kocaeli’nin ilçesi olan izmitte klima servisi olarak tüm marka ve modelde olan klimalarınız  garantili olarak bakım, onarım, tamir işleri ve montaj işlerini yapmaktayız. Artı olarak  bakım ve klima montaj hizmetini en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Bir sorunla karşılaştığınızda yapmanız gereken bizlere internet ya da telefon ile ulaşmaktır. Verecek olacağınız işi kocaeli klima servisi olarak bizler aradığınız günde ve en kısa zamanda sonuçlandırmaktayız. Bizler, uzman bir ekibe sahip olduğu için sorunlarınızın tespiti kısa zaman almaktadır. Servis hizmetimiz ile sorununuz kısa sürede çözülmektedir. Kocaeli klima servisi olarak klimalarda uyguladığımız işlemleri  kategorilere ayıracak olursak.

 • Klima Servisi
 • Klima Bakımı
 • Klima Montajı
 • Klima Tamiri
 • Klima yer değişikliği

Klima bakım, onarım ve tamiri için hizmet vermiş olduğumuz firmalar

 • Arçelik
 • Beko
 • Bosch
 • Siemens
 • Profilo
 • Regal
 • Altus

Hizmet vermiş olduğumuz firmalar yukarıda vermiş olduğumuz liste ile sınırlı değildir. Diğer markalarda da uzman kadromuz sizlere hizmet için beklemektedir. Önemli olan para değil bizlere güvenerek bizden hizmet almanızdır.Geniş bir servis ağına sahip olduğumuz için bakımlı araçlarımız ile  kışın kombi, yazın ise klima ile ilgili tüm problemlerinizle ilgileniyoruz. Araç filomuz ile sizlere en kısa zamanda en kaliteli işi vermekten mutluluk duyuyoruz. Robert Bosch’un meşhur sözü gibi ” Güven kayıp etmekse paramı kayıp ederim ”  mantığıyla çalışmaktayız. Yaptığımız işin arkasında olarak müşteri kazanma amacındayız. Biliyoruz ki memnun olmayan bir müşteri 4 arkadaşına şikayette bulunuyor, bu 4 arkadaşı da 4 arkadaşına şikayette bulunuyor ve bizler klima servisi olarak bunu istemiyoruz. Onun için her mutlu müşteri bizlerin sektörde büyümesine yardımcı olmaktadır. Sizler varsınız ki bizlerde çalışıyoruz. Güveniniz kazanmak bizler için makalemde kaleme aldığım kadar önemli. Bunun bilincinde çalışan ve hizmet veren klima servisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her türlü şikayet öneri ve dileğiniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızı sunuyorum.

Kocaeli Klima Servis Fiyatları

Klimalar için yukarıdaki içeriklerimizde bahsettiğimiz birden fazla teknik sorun, arıza yaşabilmektedir. İletişim sayfamızdaki numaralarımızdan bizlere ulaşmanızdan hemen sonra sizlere en uygun ve ekonomik klima servis fiyatlarını vereceğimizden emin olabilirsiniz. Kocaeli Klima servis fiyatlarımız ilçeden ilçeye değişiklik göstermemektedir. Firmamız servis hizmeti dışında tamir ve onarım esnasında değişmesi gereken bir parça ihtiyacı doğduğunda orijinal yedek parça kullanımı yapmakta ve yine parça değişimlerinde sizlere en uygun fiyatlı avantajları sunmaktadır.

 

İlgili aramalar : kocaeli klima servisi, kocaeli klima onarımı, kocaeli klima tamiri, kocaeli klima servis, klima servisi kocaeli, kocaeli de klima servisi, kocaeli klima servisi numarası

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir