Çayırova Seg Servisi

Çayırova Seg Servisi

Çayırova Seg Servisi, “Seg” markalı dayanıklı tüketim araçları olan beyaz eşyalarınızın bütün bakımlarını ve onarımlarını sağlamaktadır.

Personellerimiz büyük titizlik ve özenle cihazlarınızın içlerini inceledikten sonra arızalı olan parçanın değişimi için işe koyulmaktadır. Parça değişiminiz arızalı olan parça bulunduktan sonra yapılmaktadır. İşinin uzmanı olan ellere emanet ettiğiniz cihazlarınız güvenilir bir şekilde sizlere teslim edilecektir.

Beyaz eşyalarınızın yetkili servisi Çayırova Seg Servisi, müşterileri için hızlı ve güvenilir onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz için çözüm odaklı hizmet verme anlayışında bulunmaktayız.

Kurumumuz tüm onarım işlemlerinizi resmi bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Tüm işlemler faturalandırılmaktadır. Böylelikle haklarınız da gözetilerek korunmaktadır. Kurumumuz elektronik eşyaların bakım ve onarım hizmetlerini vermektedir. Bütün elektronik beyaz eşyalarınızın çeşitleri fark etmeksizin arızalarına müdahale etmekteyizdir.

BAŞARILI ÇAYIROVA SEG SERVİSİ

Çayırova Seg Servisinin, defaatle uygulamaya koyduğu anlayışlı hizmet protokolü vardır. Servisimiz hizmet verdiği müşterileri için ekonomik ve uygun fiyatlandırma maliyeti biçerek müşterilerini mağdur etmemektedir.

Çayırova Seg Servisi en başarılı olduğu konulardan biri de müşterileri için 7/24 açık tuttuğu iletişim ve irtibat ağıdır. Bir şeyler ters bir vaziyet alana kadar beyaz eşyalarımızı umursamamaktayızdır. Fakat bu umursamama ciddi bir soruna ve arızaya sebep olabilir. Böylelikle siz de mağdur olabilirsiniz. Fakat hiç korkmanıza gerek yok. Kurumumuz istendik bir davranışla müşterileri için bakım ve onarım hizmetini vermektedir. İstenildiği zaman aranmaya müsait çağrı ağımız her zaman açık bir şekilde sizleri telefonun ucunda beklemektedir. Alınan her görev için belirlenen yere intikal edeceğizdir.

ÇAYIROVA SEG SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİ!

0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 numaralarını tuşlayarak Çayırova Servisimizi günün her saatinde kuşkusuz bir biçimde de ulaşabilirsiniz yahut da www.kocaelimservis.com web adresinden her zaman zarfı içinde de bizlere ulaşarak da bizler ile gün içerisinde iletişimde kalabilirsiniz!

  • Özgürlük Mahallesi Seg Servisi
  • Yeni Mahalle Seg Servisi
  • Akse Mahallesi Seg Servisi
  • Atatürk Mahallesi Seg Servisi
  • Çayırova Mahallesi Seg Servisi
  • Cumhuriyet Mahallesi Seg Servisi
  • Emek Mahallesi Seg Servisi
  • İnönü Mahallesi Seg Servisi
  • Şekerpınar Mahallesi Seg Servisi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir