İzmit Arçelik Servisi

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, klima, kombi servis kaydı yapabilirsiniz. İzmit Arçelik Servisi çağırmayı düşünen her müşterimize bugüne kadar sorunsuz ve en yüksek performansta hizmet sağladık. Arçelik servisi kadrolarımız içerisinde beyaz eşyadan, kombiye ve klima kadar tüm ev cihazlarında ürünler için özel birimlerimiz bulunmaktadır. 0(262) 323 10 03 numaradan şimdi servis ekibimize ulaşabilirsiniz.

İzmit Bölge Merkez Servisi ekiplerimizde bu yoğunluktan dolayı müşteri memnuniyeti odaklı birden fazla servis aracı ile yılın 365 günü tüm semtlerimizde sizlere en iyi servis desteğini sunmaktadır.

Teknik servis merkezimizde Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, ankastre ürünler gibi beyaz eşyalar konusunda da yılların verdiği tecrübe ile her türlü bakım, onarım, tamir hizmetleri sunmaktadır.

İzmit Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar için en donanımlı Kocaeli teknik servis firmalarından biriyiz. İzmit başta olmak üzere Kocaeli tüm ilçe ve semtlerinde en yaygın servis ağına sahibiz. Arçelik beyaz eşya arıza onarım ve tamir işlerinde en tecrübeli teknisyenlerle sizlere en iyi hizmeti sağlarız. Teknik Servis Arçelik Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca sizler için çalışmaktadır. Günün her saati çekinmeden bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm servis işçiliklerimizle ilgili sizlere en uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Sunduğumuz fiyatlar rakiplerimize göre çok daha düşüktür.

Yoğun mesaiye oldukça alışık olan ve ekip sayımız neredeyse İzmit’te her bölgeye aynı anda yetişebilecek durumdadır.  İzmit Arçelik Servisi için bizlere ulaşan her cihaz sahibine gerekli özeni şimdiye kadar gösterdik ve sorunsuz bir servis sağlayıcı olduk. Her cihaz servisinde ilk önceliğimiz uzun ömürlü kullanım olması ve aynı yerden benzer hataları almaması adına yapılmaktadır. Güvenle firmamızı tercih edebilir ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ekibimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmektedir. Bu amaçla hızlı bir şekilde verdiğiniz adrese gelerek arıza tespitini yapmaktadır. Eğer servis işlemi sadece işçilik ile yapılabilecekse anında işçilik hizmetini gerçekleştirmektedir. Parça değişimi gereken durumlarda ise orjinal yedek parçalar garantili olarak cihazınıza takılmaktadır.

İzmit Arçelik Yetkili Servis

Firmamız, garanti süresi dolmamış olan ürünlere bakmamaktadır. Bu nedenle özel servis olduğumuzdan dolayı, garanti kapsamında olmayan tüm cihazlarınıza özel teknik destek vermekteyiz. Yeni satın alınmış olan Arçelik markalı beyaz eşya, kombi, klima, tv, fırın ve diğer cihazlar için mutlaka İzmit Arçelik Yetkili servisi numaralarından servis kaydınızı yapınız.

Sıfır ürünlerin ilk açılış işlemini kendiniz değil yetkili servis personellerine yaptırınız. Her ne kadar sık yaşanmıyor olsa da fabrika üretim hataları varsa değişim için yetkili servisin işlem yapması ve rapor tutması gerekecektir. Sizin kutuyu açmanız halinde cihaz garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

İzmit Klima Servisi
İzmit Klima Servisi
0000
İzmit Arçelik Beyaz Eşya
0000
İzmit Arçelik Tv Servisi
0000
İzmit Arçelik Klima Servisi
0000
İzmit Arçelik Fırın Servisi
0000
İzmit Arçelik Kombi Servisi
000
İzmit Ankastre Tamir Onarım Servisi

İzmit En Yakın Arçelik Servisi

Beyaz eşya, Klima, Kombi, Tv, Fırın için En Yakındaki İzmit Teknik Servis hizmeti

İzmit Arçelik Teknik Servisi

İzmit Merkez bölge servisi olarak sektörde rekabet ettiğimiz tüm markalar arasında fiyat araştırması yaparak en uygun çözümleri sunmaktayız. Cihaz ve Arçelik makineleriniz ile ilgili sağladığımız tüm servis, tamir ve bakım konularında müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yapılan işlemlerin ardından hizmet sonrasında da daha sonraki kullanım şekilleri ile ilgili ücretsiz bir şekilde destek verilmektedir. Uzman kadromuz hizmet sonrasında, cihazlarınızı daha verimli nasıl kullanabileceğiniz konusunda ücretsiz bilgi vermektedir.

Ayrıca İzmit Arçelik Onarım Servisi hizmetlerimizde cihazlarınıza mümkünse olduğu yerde servis, bakım, onarım hizmeti uyguladığımızdan dolayı cihazlarınıza hızlı bir şekilde kavuşma imkanı sunuyoruz. Bunun mümkün olmadığı büyük arızalarda ise servisimiz cihazlarınızı alıyor ve servis merkezimizde arızasını gidererek hızlı bir şekilde size teslim ediyor.

İzmit Tamir Onarım Çağrı Merkezi

Beyaz eşya ve Klima gibi cihazlar son derece hassastır. Bu yüzden fazla süre bekleyerek onların daha fazla bozulmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınızın bozulduğunu düşündüğünüzde veya şüphe ettiğinizde mutlaka bizleri arayarak servis talep etmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte sadece bozulduğunda değil periyodik bakım süreçlerini de geçirmeden yaptırmalısınız. Arçelik klimalarda periyodik bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Çünkü cihazınızın eskisi gibi verim sağlamaması ve bozulmaya daha meyilli olmasıdır. Hizmetlerimizle ilgili daha fazla merak ettikleriniz varsa hemen bizi arayın ve sizi bilgilendirelim.

Yıllardır sağladığımız tüm hizmetlerde yüzlerce müşteriye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. İzmit bölgesinden servis konusu ile ilgili bugün bizi arayın ve en uygun fiyatlardan yararlanın!

İzmit Servis Hizmeti Verdiğimiz Cihazlar

  • Buzdolabı Servisi
  • Klima Servisi
  • Kombi Servisi
  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Fırın Servisi
  • Ankastre Servisi

İzmit Arçelik Servis Numarası

İzmit Arçelik Servis Telefonu

İzmit servisine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Çünkü sizlere kaliteli işçilik, uygun maliyet, orjinal ve garantili yedek parça ile hizmet verdiğimizden dolayı servis hizmetinizi gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. İzmit Arçelik servisi iletişim numarası 0(262) 323 10 03  olup 7/24 açık ve servis kayıt işlemi yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.