Darıca Bosch Servisi

Bosch kullanıcısıysanız ve arızalarınızda nitelikli servis arıyorsanız size en yakındaki firmayız. Darıca Bosch Servis hizmetlerinde 10 yıldan fazladır ilçemizde tüm semt ve mahallelerde servis vermekteyiz. Arıza tamir onarım ve bakım servisimize 0(262) 323 10 03 nolu numaradan şimdi ulaşabilirsiniz.

Teknisyenlerimiz adresinize geldiğinde öncelikle arıza tespitini %100 hatasız olarak yapacak ve onarımı içinde yerinde yada merkeze alınması kararını verecektir. Basit arıza ve sorunlarda cihazlar bulundukları yede tamir işlemine alınır. Darıca Bosch servisi ekiplerimiz merkeze alınan cihazlar için ise ortalama 2 gün içinde teslim işlemi yapar.

Darıca Bosch Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya sınıfı ürünlerde sürekli yeni nesil modeller çıkmakta ve kullanırlar tarafından ilgi görmektedir. Yeni Bosch ürünlerinin bir çoğu eski modellere göre daha elektronik ve dijital özelliklere sahiptir. Bundan dolayıda teknik bilgi çok daha fazla istemektedir.

Darıca Bosch servisi olarak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ısıtıcılar, kurutucular ve diğer iklimlendirme aygıtlarının tamir ve bakım işlemlerini işinin uzmanları ile birlikte dilediğiniz zaman sorunsuzca yapmaktayız. Cihazlarınız için her zaman yetkili ve etkin bir müdahale seçeneği sunan servis merkezleri ile çalışmalısınız.

Çalıştığımız önemli markalar arasında Bosch oldukça önem verdiğimiz bir marka olduğundan Bosch cihazlara önem veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, klima, kombi gibi cihazlar ise her gün hizmet verdiğimiz cihazlar arasında yer almaktadır. Darıca Bosch Servisi konusunda bizlere İletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Darıca Bosch Yetkili Servisi

Yeni cihaz, makine, kombi ve klima aldıysanız mutlaka bölgenizdeki Yetkili Bosch Servisi telefon numarasını arayıp servis kaydı yapmanız gerekmektedir. Yeni cihazların ilk açılışı, kurulumu ve garanti işlemleri sadece Darıca Bosch Yetkili Servisi tarafından yapılmaktadır.

Firmamız Darıca ilçesinde yaklaşık 10 yıldır özel servis hizmetleri vermektedir. Garanti süresi dolmuş cihazlarınız için yada yetkili servis ücretlerinden şikayet edip daha uygun ekonomik çözümler düşünüyorsanız bizleri arayınız.

Servis Bosch Servis Hizmetlerimiz

Bosch markalı dayanıklı tüketim eşyalarının tümünde servisimiz bulunmaktadır. Bosch çamaşır makinesi servisi, Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch buzdolabı servisi, Bosch klima ve kombi servisimiz yılın her günü aralıksız olarak verilmektedir.

Servis merkezimiz Darıca’nın her noktasına servis hizmeti vermektedir. Cihaz problemlerinde öncelikli olarak yapmanız gereken, sıra dışı bir sorun fark ettiğiniz Bosch cihazın elektrik bağlantılarını keserek cihaza güç gelmesini engellemeniz olacaktır. Sonrasında bu güvenlik tedbirini aldıktan hemen sonra servis merkezimizi arayarak servis randevusu oluşturmalısınız. İlgili cihaz uzmanlarımız randevu günü ve saatinde adresinize gelerek cihazınızda ki sorunun net bir şekilde çözümlemesini gerçekleştirecektir.

Darıca Bosch servisi ile her zaman güvende kalabilir ve cihazlarınızdan beklediğinizin üzerinde tam performans alabilirsiniz. Servis hizmetlerimiz hakkında daha geniş detaylı bilgiye bizi arayarak da ulaşabilirsiniz. En doğru ve en iyi servis hizmetini vermek için haftanın altı günü görevimizin başındayız.

 • Darıca Bosch Servisi
 • Darıca Bosch Buzdolabı Servisi
 • Darıca Bosch Klima Servisi
 • Darıca Bosch Kombi Servisi
 • Darıca Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
 • Darıca Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
 • Darıca Bosch Fırın Servisi
 • Darıca Bosch Ankastre Servisi

Darıca Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi ürünleride bölgemizde oldukça fazla kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kış ayları yaklaştıkça servisimizde kombi talepleri artmaktadır. Firmamız ayrıca Bosch kombilerde tamir onarım dışında yedek parça, yer değiştirme, montaj ve kombi bakım hizmetleride vermektedir.

Servisimize gelen en sık kombi hata ve arızalarının bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Elektrik aksamları eksiksiz kontrol edilir.
 • Kombinin içindeki su boşaltılır.
 • Cihazı açtığımızda görülen pislikler temizlenir.
 • Baca fanına bakılır ve temizliği yapılır.
 • Kombi Brülör kontrol edilir ve temizliği yapılır.
 • Yanma haznesine bakılır
 • Gaz ayarları kontrol edilir.
 • Üç yollu vananın temizliği yapılır.
 • Bu kontrollerden sonra bir arıza tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir.
 • Parça değişimi vs. yapmak gerekiyorsa kullanıcının onayının alınması gerekir.
 • Kalorifer filtresi de sökülür ve tekrardan monte edilir.
 • Bar seviyesi kontrol edilir.
 • İlk baştaki boşaltılan suyun yerine tekrardan kombiye su eklenir.
 • Kombi Cihazı Kullanıcıya teslim edilir.

Darıca Bosch servisine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli işçilik, uygun maliyet, orjinal ve garantili yedek parça ile hizmet verdiğimizden dolayı servis hizmetinizi gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Elektrikli ve mekanik cihazlarda yoğun çalışmadan dolayı zamanla iç bileşenlerde yıpranmalar meydana gelebilir. Bu yıpranmalar zamanında müdahale edilmediğinde, sonra ki süreçte cihazlarda büyük maliyetli sorunların gün yüzüne çıkmasına sebep olur. Bu sorunların çözümü gerçek anlamda ciddi maliyet yükü yapacağından, tüketici bu durumdan olumsuz etkilenebilir. İşte bu nedenle düzenli aralıklarla servis hizmeti almak ve servisin sunduğu olumlu bakım hizmetlerinden faydalanmakta yarar vardır. Darıca Bosch servisi olarak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ısıtıcılar, kurutucular ve diğer iklimlendirme aygıtlarının tamir ve bakım işlemlerini işinin uzmanları ile birlikte dilediğiniz zaman sorunsuzca yapmaktayız. Cihazlarınız için her zaman yetkili ve etkin bir müdahale seçeneği sunan servis merkezleri ile çalışmalısınız.

Darıca Bosch Servisi Numarası

Servis kayıtlarınızda uzak firmalar yerine bölgenizin teknik servis firması ile çalışın. Sizlere en yakındaki servis firmasıyız. Darıca Bosch servisi 0(262) 323 10 03 numarasını hemen arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir