Klima Bakımı

Cihazlarda model, marka seri farketmeksizin Klima bakımı oldukça önemli ve göz ardı edilmeyecek bir durumdur. Son zamanlarda tüketiciler her ne kadar bu konuda oldukça duyarlı olup cihazlarına gerekli bakımı yaptırsalarda hala istenilen seviyede değildir. İzmit klima servisi hizmetlerinde ilçede en aktif şekilde görev yapan firmamız diğer Kocaeli illerinin tümünde yaygın servis ağı sayesinde kesintisiz hizmet verebilmektedir. Bakım işlerinde uzmanlık en önemli detaydır. cihazları yeterince tanımayan ve teknolojiyi yakından takip etmeyen kişilerce yapılan uygulamalarda cihazlar daha büyük hata vermeye başlayabilmektedir.

Klima Bakımlarında Yaygın Servis Ağı

Klima Bakım Servisi

Müşterilerin klima cihazlarındaki beklentisi genelde kaliteli işçilik yanında hızlı hizmet alabilmektir. Bu nedenle klima bakımı yapacak servis firmalarının araç sayısının yeteri kadar olması aynı zamanda da yaygın bir ağa sahip olması gerekmektedir. Kocaelimservis.com ekipleri olarak uzun senlerdir tüm Kocaeli genelinde yaygın bir ağa sahip olarak sizlere en hızlı hizmeti daima en kısa vadede sunduk ve bundan sonrada hem sorunsuz hemde en yüksek verimlilikte sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Kocaeli Klima servisi için tercihinizde ince eleyip sık dokuyunuz yanlış karar vermeyiniz.

[safir_descriptionbox header=”Etkili Yetkili Klima Bakım Servisi” content=”Klimanızı güvensiz ellere teslim etmeyin. Kocaelinde sizlere daima en yakın da olan servis ekibimiz mutlaka vardır. Güvenle firmamızı tercih edebilir ve hizmet alabilirsiniz” icon=”ev” bg=””]

Kocaeli Klima Bakım Hizmetlerinde Yapılanlar

  • Klima cihazınızda gaz ve basınç kontrollerinin tam olarak yapılması ve kontrol edilmesi,
  • Kompresör, Kablo Bağlantıları, Fan bölümlerindeki tüm elektrik mekanizması ve beslemeler kontrol edilmektedir,
  • hangi model klima olursa olsun fan pervane bölümü temizlenmektedir,
  • Klima Filtre temizliği en ince ayrıntısına kadar yapılmaktadır,
  • Gaz kaçağı için tam kapsamlı kontrol yapılmaktadır,
  • Klimanız için dış yüzey temizleyici ekiplerimiz tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır

Yukarıda yazılanlar dışında Kocaeli de her ilçede verdiğimiz klima bakım desteğimizde en yüksek performansı alacağınız şekilde baştan sonra cihazınız elden geçirilmektedir.

Klima Bakım Servisimizden 1 Yıl Garantili Servis

Klima Bakım

Firma prensiplerimiz gereği klimalarınızda yapılacak her tür servis ve bakım hizmetlerinde sizlere 1 yıl garanti vermekteyiz. Bakım bölümümüzde görev alan teknisyenlerimiz tüm modellerde tecrübeye sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Sürekli denetlenebilir bir yapıda olan birimimiz daima performansı yüksek olan bakım desteği sunacak şekilde denetimde tutulmaktadır. Uzmanlarımızca yapılan klima bakım işçiliklerinde sizleri mağdur etmemek adına firma garantimiz altında sunmaktayız. Bizim ekiplerimizle bakım hizmeti verilen cihazlarda sorun yaşamanız durumunda firmamız garanti kapsamında gerekli işlemi tekrardan bedelsiz yapmaktadır.

Klima bakımlarında Tükeci haklarını Koruyan Servis Hizmeti

Bireysel olarak kişilerden alacağınız ve yetersiz kişiler tarafından yapılan işlemler klimalarda ufak bir sorunu oldukça büyük problem haline getirebilmektedir. Tüm kullanıcılar için klima cihazları oldukça değerlidir. Yaz kış kullanımda olan bu tür cihazlar evlerimizde odalarımızda, salonlarımızda ve mutfaklarımızda kullandığımız gibi işlerlerimizde de sıklıkla tercih ettiğimiz teknolojik cihazladır. Kocaelimservis ekipleri olarak müşteri ayırmadan, bölge ayrımı yapmadan ve sizleri bir kaç gün ertelemeden her müşterimize aynı değerde hizmet götürmekteyiz. Müşteri odaklı çalışan ender firmalardan olan servis kadrolarımız sayısız bakım işleminde bugüne kadar hiç bir şekilde şikayet almamış aksine müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır.