Çayırova Keysmart Servisi

Çayırova Keysmart Servisi

Çayırova Keysmart Servisi, beyaz eşya konusunda uzman bir servistir.

Servisimizin lisanslı olarak tescillenen teknisyenleri ile sizler için hizmet sağlamaktayızdır. Servis ekibimiz uzman ve kalifiyedir. Ekibimizin potansiyel sorunlarınızın hallolması için 7/24 destek hattıyla da hizmet verdiğini belirtelim.

Beyaz eşyalarınızın tamirleri için taahhüdümüz ve kaliteli ekibimiz her daim sektörün önlerinde yer almaktadır. Çayırova Keysmart Servisinde herhangi bir beyaz eşyanın kalitesinin devamlılığı için yaptırılan bakımlar ve cihazlarınızın daha sağlıklı çalışması için onarım ve tamirler yapılmaktadır. Servisimiz bu sağladığı hizmetlerin yanı sıra da montaj ve kurulum hizmeti de vermektedir.

GARANTİLİ ÇAYIROVA KEYSMART SERVİSİ

Çayırova Keysmart Servisimiz aynı zamanda sizlere verdiği hizmetleri garanti kapsamı içerisinde değerlendirmekle birlikte haklarını korumaktadır. Çayırova Keysmart Servisi, sertifikalı ve yetkili Keysmart servisi olduğu için güven vermektedir.

Önceliğimiz hep müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır. Bu sebepledir ki daha net ve doğru adımlar atmaktayızdır. Cihazlarınızın kısa bir süre zarfında tamiri ve bakımı için Çayırova’mızda tercih edilen ilk servisizdir. Hasarlı yahut da değişmesi gerekmekte olan cihazlarınızın orijinal olan yedek parçalarının teminiyle beraber beyaz eşyalarınız daha uzun ömürlü olacaktır. Esnek çalışma prensibimiz ile müşterilerimiz için günün her saati aranabilecek bir telefon ağına sahibiz. Arızalı ve sorunlu beyaz eşyalarınızın tüm bakımlarını en iyi biçimde yapmaktayızdır. Alanın en uzman elleri servisimizin çatısı altında yer almaktadır. Bünyemizde barındırdığımız tüm çalışanlar yetkili ve sertifikalıdır. Hiçbir beyaz eşyanın sınırlandırılması yapılmadan buzdolapları, kurutucular, fırınlar ve mikrodalgalar da servisimizde hizmeti verilen cihazlardandır.

ÇAYIROVA KEYSMART SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİ!

0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 numaralarını tuşlayarak Çayırova Keysmart Servisi günün her saatinde kuşkusuz bir biçimde de ulaşabilirsiniz yahut da www.kocaelimservis.com web adresinden her zaman zarfı içinde de bizlere ulaşarak da bizler ile gün içerisinde iletişimde kalabilirsiniz!

Hizmet Bölgelerimiz;

  • Özgürlük Mahallesi Keysmart Servisi
  • Yeni Mahalle Keysmart Servisi
  • Akse Mahallesi Keysmart Servisi
  • Atatürk Mahallesi Keysmart Servisi
  • Çayırova Mahallesi Keysmart Servisi
  • Cumhuriyet Mahallesi Keysmart Servisi
  • Emek Mahallesi Keysmart Servisi
  • İnönü Mahallesi Keysmart Servisi
  • Şekerpınar Mahallesi Keysmart Servisi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.