Samsung Servis

Samsung Servisi

Kocaeli tüm ilçelerinde Samsung Servis kaydı için 0(262) 323 10 03 ve 0535 665 52 67 numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Evinizde bulunan tüm dayanıklı tüketim aletlerinin yani tüm beyaz eşyaların bakım ve onarım hizmetleri, kilim sevisi, bakım hizmetlerini vermekte olan bir firmadır.

Teknik servis firmamızda çamaşır makinelerinizden tutun da fırınlar, klimalar ve tüm beyaz eşyalarınız için hizmet sağlamaktadır. Nitelikli teknik servis desteği ve profesyonel periyodik bakım almak için bize ulaşın.

Samsung Servis

Samsung Klima Servisi

Klima denince akla gelen bir kaç markadan biri Samsung klimalardır. Duvar tipi, salon tipi, vrf sistemleri çeşitlerinde servisimiz haftanın 7 günü vardır. WindFree™ Premium Plus Duvar Tipi Split Klima, AR35 Silver Split Klima, Premium Plus Duvar Tipi Split Klima ve WindFree™ Elite PM 1.0 Duvar Tipi Split Klima serilerinde aynı gün servisimiz vardır.

Klimalarınız için daha yüksek performans periyodik bakım sayesinde olur. Firmamız bir çok müşterisine her yıl düzenli olarak Samsung klima bakım hizmeti vermektedir. Klimanız eski yada yeni olsun sizlerde mutlaka bakım yaptırınız. Kocaeli klima servis hizmetlerinde 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Kocaeli Samsung Servisi

Kocaeli Samsung Servisi

Evinizin konforu çok büyük ölçüde evinizdeki beyaz eşyalarınızın kaliteleri ve kullanım rahatlıklarıyla belirlenmektedir. Beyaz eşyalarınızın herhangi bir parçasında bir sorun yaşarsanız bunun için Kocaeli Samsung Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.  Her ne kadar dayanıklı tüketim eşyalarıda olsa zamanla kullanım yoğunluğu ve farklı sebeplerle arıza verebilirler. Ancak her tür elektronik eşya, beyaz eşya ve ısıtma sistemlerinin tamiri ve onarımı mümkündür.

Örneğin çamaşır makinenizde su alım ve su boşaltma gerçekleşmiyorsa, çamaşır makineniz su dolar dolmaz boşaltım gerçekleştiriyorsa, titreşim yapıyorsa, çok fazla gürültü çıkarıyorsa ve bunlarla beraber sarsıntı yaparak çalışıyorsa her zaman servisimizden hizmet alabilirsiniz. Bunlar gibi karşılaştığınız tüm sorunlara servisimiz bir çözüm üretecektir. Hem parça değişimi yapan hem de orijinal parça kullanan özel firmalardanızdır.

Samsung Yetkili Servis

Samsung Yetkili Servis

Yeni satın aldınız samsung klima, samsung buzdolabı ve diğer cihazlar için ilk açılış ve kurulumlar Samsung yetkili servisi tarafından yapılmalıdır. Cihazlarda ilk kurulum öncesinde olası fabrika ve üretim hatalarında garanti kapsamı dışına çıkmaması için Samsung yetkili servis tarafından işlem yapılması gerekir.

Kocaelimservis özel teknik servis firması olup kurulum ve ilk açılış dışında hizmet vermektedir. Arızalı cihazlar, garanti süresi dolmuş eşyalarınız için firmamızdan uygun fiyatlarla servis hizmeti alırsınız.

Samsung Buzdolabı Servisi

Samsung marka buzdolapları ülkemizde oldukça fazla tercih edilip satın alınan ürünlerdir. Bu nedenle Samsung buzdolabı için servis kaydı sıkça bizlere ulaşmaktadır. Eski model veya yeni nesil tüm buzdolapları için tamir, onarım, bakım, yedek parça, gaz dolumu ve parça değişimi için bize ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda özellikle takılacak ve değişecek malzeme kadar işçilik de çok ama çok önemlidir. İşte burada devreye giren başarılı ve deneyimli servis takımımız tüm sorunlara çözüm getiriyor. Hiç aksatmadan bakımlarınızı yapmaktayızdır. Ayrıca herhangi bir beyaz eşya için onarım ve kurulumlar da servisimizce karşılanmaktadır.

Garantili Samsung Servis

Kocaeli Samsung Servisinin, yıllardan beridir bünyesinde barındırdığı kaliteli ve güvenilir servis takımı tam donanımlı araçları ile şehrimizin çeşitli bölgelerine sizler için dağılır. Ayrıca Kocaeli Samsung Servisimi almış olduğunuz tüm hizmetler garanti kapsamında değerlendirilir.

Sizlere daha kaliteli ve iyi hizmet vermek için tercih ettiğimiz bir diğer prosedür ise sizler için oluşturduğumuz 7/24 açık olan destek hattımızdır.
Cihaz problemlerinizin giderilmesi için garantili ve güvenilir servisimizle iletişime geçebileceğiniz tüm irtibat hatlarımız bir alt başlıkta yer almaktadır.

Samsung Servis İletişim

Kocaeli Samsung Servisi firmamıza ulaşmak için hem telefon numaralarını kullanabilir hem de internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Servisimizin kullandığı telefon numaraları: 0(262) 323 10 03 ve 0535 665 52 67 dir. Bunun yanında da servisimizin sizler için oluşturduğu bir internet sitesi vardır. www.kocaelimservis.com web sitesinden şikâyetiniz ve isteğiniz için talep formu doldurabilmeniz yeterli olacaktır.

yazan:Kocaelim Servis servis