0 262 323 23 29 | 0530 403 91 79

Sosyal Medyada Biz}

Uygun Fiyatlı Kocaeli Yetkili Servisi
Evinizde, yaşam alanlarınızda ve ticari mekanlarınızda ki tüm beyaz eşya, kombi ve klima model ve markalarında servis hizmeti için hemen arayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Körfez Bosch Servisi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Sahip olduğunuz Bosch çamaşır makineniz tüm yere su akıtmaya başladıysa veya çalışırken tamburundan garip, garip sesler geliyorsa paniğe kapılmanıza gerek yok.  Tüm Bosch cihazlarının servis çözümü noktasında başarılı işler ortaya koyan Körfez Bosch servisi merkezimiz bu türden cihaz problemlerini en ideal şekilde kısa zaman içinde çözümlemektedir. Sadece çamaşır makinesi değil elbette, daha pek çok Bosch cihazının olası problemlerinde yerinde anlık müdahalelerle sorunları bertaraf ediyor ve cihazları tekrara çalışır hale getiriyoruz. Cihazlarınızda oluşan sorunlar karşısında hemen mağazalara koşmanıza ve yeni bir cihaz almanıza asla gerek yoktur. Servis merkezimiz kaç yıllık cihaz olursa olsun tüm Bosch ürünlerinin yeniden kullanımı için gerekli servis müdahalesini en uygun fiyatlardan sahada yerine getirmektedir.

Yukarıdaki başlıklarda yer alan her türlü Bosch ürününün gerekli olabilecek tüm servis uygulamalarında ileri düzeyde uzman olduğumuzu ve bu konuda etkin hizmetler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Körfez Bosch servisi olarak, Körfez bölgesinin en istenilen noktasına kadar ayrım yapmadan servis hizmetimizi taşımaktayız. Servis işlemlerinin en güvenli şekilde ve en hızlı biçimde karşılanmasına büyük özen gösteriyoruz. Alacağınız servis hizmetinden yüzde yüz memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Körfez Bosch Servisi için En Doğru Adres Kocaeli Merkez Teknik

körfez bosch servisi

Alanında uzman olan teknisyenlerimiz tüm cihaz modellerinin ilgili tamir işlemlerini yerine getirebilecek deneyimdedir. Ev tipi cihazların arızalarının tespiti, onarımı, yedek kapak contalarının değişimi, kart sorunlarının giderilmesi, tambur değişimi ve diğer yedek parça değişim işlemlerini orijinal parça tedariki ile garantili şekilde yerine getirmektedir. Körfez Bosch servisi ile her zaman iyi çalışan Bosch cihazlarına sahip olabilirsiniz. Servis hizmeti almak ve aldığınız bu kaliteli hizmetin maliyetini ister kredi kartı, isterseniz de nakit ödemek için bizimle iletişime geçebilir ve randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİM SAYFAMIZDA YER ALAN NUMARALARDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

 

Servis Hizmetlerimiz

  • Körfez Bosch Servisi
  • Körfez Bosch Buzdolabı Servisi
  • Körfez Bosch Klima Servisi
  • Körfez Bosch Kombi Servisi
  • Körfez Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Körfez Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Körfez Bosch Fırın Servisi
  • Körfez Bosch Ankastre Servisi
28 Kasım 2018
4 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN