Kocaeli Keysmart Servisi

Kocaeli Keysmart Servisi

Kocaeli Keysmart Servisi, sizlere beyaz eşya tamiri ve bakımı konusunda hizmet sağlamaktadır.

Eğer ki gündelik bir biçimde kullanılan ve artık işlevlerini doğru bir biçimde yerine getiremeyen bir buzdolabına sahip iseniz, buzdolabı tamiri ve onarımı almanız gerekir. Servisimiz bu hizmetleri sizler için vermektedir. Bu konuda da çok hızlı ve pratik bir şekilde irtibat hatlarımızı kullanabilerek, firmamızla iletişime geçebilmeniz fazlaca mümkündür. İletişim esnasında buzdolabınızın ortaya çıkartmaya başladığı arıza ve sorunları net bir biçimde servis ekibimize iletmeniz ve belirtmeniz durumunda daha kolay çözümler üreteceğizdir. Sizlerden aldığımız bilgilerle belirli tahminler gerçekleştiren servis takımımız, gerekli olan tüm donanım ve yedek parçalarla beraber adresinize ulaşacaktır. Adresinizde gerçekleştirilecek olan beyaz eşya incelemesiyle beraber buzdolabınızdaki sorunu tespit edeceğizdir. Mütemadiyen buzdolabı tamiri esnasında yerinde servis garanti vererek birden fazla sorununuzu rahatlıkla çözeceğizdir.

Kocaeli Keysmart Servisi, evlerimizin vazgeçilmezi olmuş olan bütün beyaz eşyalarınızın servis hizmetini sağlamaktadır. Birbirinden lezzetli yemekleri içinde pişirdiğiniz, börekler ve kekler yaptığınız fırınınızda herhangi bir sorun olduğu zaman Kocaeli Keysmart Servisimizle hemen iletişime geçebilmektesinizdir. Kurumumuzun her zaman en iyi şekilde müşterileri için 7 gün /24 saat boyu açık olaraktan hizmet sağladığı irtibat ağımız sizler için her daim defaatle görevindedir. Tüm beyaz eşyalarınızın tamir hizmetlerini veren kurumumuz tüm müdahale ve tespitlerini usta ve profesyonel uzmanlara yaptırmaktadır. Bünyemizde çalışmaya devam eden eğitimli ve bilgili servis ekibimiz sahada sizlerin adresine ulaşmak için beklemektedir. Beyaz eşya onarım ve bakımlarına geç kalmamak için servisimizi tercih edin.

GÜVENİLİR KOCAELİ KEYSMART TEKNİK SERVİSİ

Kocaeli Keysmart Beyaz Eşya Servisinin, beyaz eşya onarımı ve montajı gibi de bakımlarına da önem verdiğini belirtelim. Bakımlarınızın yaparken ayrıca beyaz eşyanızın hem iç tarafını hem de dış tarafını düzenlemekteyiz.

Tüm hizmetlerimizden istediğiniz zaman zarfında yararlanabilmektesinizdir.

Kocaeli Keysmart Servisi, buzdolaplarınızın en iyi şekilde tamir ve onarımını yapan servistir. Buzdolaplarının servisi yapılırken kurumumuz gerekli görülmekte olan tüm işlemleri titizlikle içinde gerçekleştirmektedir. Çok tertipli ve dikkatli bir biçimde hizmet vermekteyiz. Tüm beyaz eşyalarınız bu hizmet kapsamıyla birlikte %100 garanti ile değerlendirilmektedir. Bütün beyaz eşyalarınızın tüm kaçak sorunları ve teknik arızaları kurumumuz tarafından kolayca tespit edilerek bulunur ve tamiri işlemleri anında uygulanır. Marka ve modeller arasında hiçbir şekilde ayrım ve seçim yapılmamaktadır.

KOCAELİ KEYSMART TEKNİK SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİ!

0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 numaralarını tuşlayarak Kocaeli Keysmart Servisimizi her zaman arayabilirsiniz. Veyahut da www.kocaelimservis.com internet sitesine girerek bizimle iletişim kurabilirsiniz. Covid-19 nedeniyle aldığımız sağlık önlemleri son derece fazladır. Firmamızın tüm servis elemanları sizler için bilgilendirilmektedir. Sizlerin sağlığını düşünerek maskelerimiz takmakta ve hijyenimize her zaman korumaktayızdır. Beyaz eşyalarınızın daha iyi bir şekilde onarım ve bakım hizmetini almak istiyorsanız destek hattımızı 7/24 arayabilirsiniz. Her zaman kurumsal olarak bilinçli ve tedbirli davranarak daha güzel bir hizmet sağlamaya devam etmekteyizdir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.