Kandıra Bosch Servisi

Kandıra Bosch Servisi

Yaşam alanı evlerde ve ticari mekanlarda kullandığınız Bosch cihaz arızalarında servisimizi arayınız. Kandıra Bosch Servis 0(262) 323 10 03 müşteri hizmetleri numaralarından günün her anında bir kaç dakikada servis randevusu oluşturabilirsiniz. Eski yada yeni nesil tüm Bosch makine ve cihazlarında servisimiz vardır.

Bosch ürünlerinin teknik problemlerinde konuyu hızlı ve güvenli bir şekilde teşhis edecek ve teşhis sonrası sorunu tam olarak çözümleyecek bir servise ihtiyacınız söz konusu olduğunda Kandıra Bosch servisi olarak sizlerin her zaman hizmetinizdeyiz. Bosch cihazlarının arıza tespitini, onarım sürecini ve bakım işlemlerini en ideal fiyatlardan karşılamaktayız. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış profesyonellerle birlikte Kandıra bölgesinin her yerine servis hizmetimizi götürmekteyiz.

Cihazınızın markası Bosch ise bizleri arayabilir ve cihaz sorunlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Bosch beyaz eşyaların evinizde sorunsuz çalışması ve bu durumun sizlere rahatlık olarak yansıması için en olması gereken servis uygulamalarını sağlıyoruz. Yaşam alanlarında çok fazla görevi kolayca yerine getiren bu türden cihazların bakımı oldukça önemlidir

Kandıra Bosch Beyaz Eşya Servisi

Elektrikli ve mekanik cihazlarda yoğun çalışmadan dolayı zamanla iç bileşenlerde yıpranmalar meydana gelebilir. Bu yıpranmalar zamanında müdahale edilmediğinde, sonra ki süreçte cihazlarda büyük maliyetli sorunların gün yüzüne çıkmasına sebep olur. Bu sorunların çözümü gerçek anlamda ciddi maliyet yükü yapacağından, tüketici bu durumdan olumsuz etkilenebilir. İşte bu nedenle düzenli aralıklarla servis hizmeti almak ve servisin sunduğu olumlu bakım hizmetlerinden faydalanmakta yarar vardır.

Kandıra Bosch servisi olarak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ısıtıcılar, kurutucular ve diğer iklimlendirme aygıtlarının tamir ve bakım işlemlerini işinin uzmanları ile birlikte dilediğiniz zaman sorunsuzca yapmaktayız. Cihazlarınız için her zaman yetkili ve etkin bir müdahale seçeneği sunan servis merkezleri ile çalışmalısınız.

Beyaz eşyalar evin en sık kullanılan ve olmazsa olmaz cihazlardır. Bu nedenle herhangi bir arıza durumunda hemen tamir ve onarımı gerekir. Kocaelimservis ekiplerimiz sizleri bekletmeden aynı gün içinde servis kolaylığı sağlamaktadır. Beyaz eşya servisi birimlerimizden tüm teknik sorun ve problemlerde deneyimli teknisyenlerimizden hizmet alırsınız.

Kandıra Bosch Beyaz Eşya Servisi

Kandıra Bosch Yetkili Servisi

Yeni cihaz, makine, kombi ve klima aldıysanız mutlaka bölgenizdeki Yetkili Bosch Servisi telefon numarasını arayıp servis kaydı yapmanız gerekmektedir. Yeni cihazların ilk açılışı, kurulumu ve garanti işlemleri sadece Kandıra Bosch Yetkili Servisi tarafından yapılmaktadır.

Firmamız Kandıra ilçesinde yaklaşık 10 yıldır özel servis hizmetleri vermektedir. Garanti süresi dolmuş cihazlarınız için yada yetkili servis ücretlerinden şikayet edip daha uygun ekonomik çözümler düşünüyorsanız bizleri arayınız.

Servis merkezimiz Kandıra ‘nın her noktasına servis hizmeti vermektedir. Cihaz problemlerinde öncelikli olarak yapmanız gereken, sıra dışı bir sorun fark ettiğiniz Bosch cihazın elektrik bağlantılarını keserek cihaza güç gelmesini engellemeniz olacaktır. Sonrasında bu güvenlik tedbirini aldıktan hemen sonra servis merkezimizi arayarak servis randevusu oluşturmalısınız. İlgili cihaz uzmanlarımız randevu günü ve saatinde adresinize gelerek cihazınızda ki sorunun net bir şekilde çözümlemesini gerçekleştirecektir.

Kandıra Bosch servisi ile her zaman güvende kalabilir ve cihazlarınızdan beklediğinizin üzerinde tam performans alabilirsiniz. Servis hizmetlerimiz hakkında daha geniş detaylı bilgiye bizi arayarak da ulaşabilirsiniz. En doğru ve en iyi servis hizmetini vermek için haftanın altı günü görevimizin başındayız.

Kandıra Bosch Servis Hizmetlerimiz

Bosch markalı dayanıklı tüketim eşyalarının tümünde servisimiz bulunmaktadır. Bosch çamaşır makinesi servisi, Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch buzdolabı servisi, Bosch klima ve kombi servisimiz yılın her günü aralıksız olarak verilmektedir.

 • Kandıra Bosch Servisi
 • Kandıra Bosch Buzdolabı Servisi
 • Kandıra Bosch Klima Servisi
 • Kandıra Bosch Kombi Servisi
 • Kandıra Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
 • Kandıra Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
 • Kandıra Bosch Fırın Servisi
 • Kandıra Bosch Ankastre Servisi

Kandıra Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi ürünleride bölgemizde oldukça fazla kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kış ayları yaklaştıkça servisimizde kombi talepleri artmaktadır. Firmamız ayrıca Bosch kombilerde tamir onarım dışında yedek parça, yer değiştirme, montaj ve kombi bakım hizmetleride vermektedir.

Servisimize gelen en sık kombi hata ve arızalarının bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Elektrik aksamları eksiksiz kontrol edilir.
 • Kombinin içindeki su boşaltılır.
 • Cihazı açtığımızda görülen pislikler temizlenir.
 • Baca fanına bakılır ve temizliği yapılır.
 • Kombi Brülör kontrol edilir ve temizliği yapılır.
 • Yanma haznesine bakılır
 • Gaz ayarları kontrol edilir.
 • Üç yollu vananın temizliği yapılır.
 • Bu kontrollerden sonra bir arıza tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir.
 • Parça değişimi vs. yapmak gerekiyorsa kullanıcının onayının alınması gerekir.
 • Kalorifer filtresi de sökülür ve tekrardan monte edilir.
 • Bar seviyesi kontrol edilir.
 • İlk baştaki boşaltılan suyun yerine tekrardan kombiye su eklenir.
 • Kombi Cihazı Kullanıcıya teslim edilir.

Kandıra Bosch servisine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli işçilik, uygun maliyet, orjinal ve garantili yedek parça ile hizmet verdiğimizden dolayı servis hizmetinizi gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kandıra Bosch Servisi İletişim Numaraları

Servis kayıtlarınızda uzak firmalar yerine bölgenizin teknik servis firması ile çalışın. Sizlere en yakındaki servis firmasıyız. Kandıra Bosch servisi 0(262) 323 10 03 numarasını hemen arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir