İzmit Electrolux servisi

İzmit Electrolux Servisiİzmit Electrolux Servisi, bir yılın üç yüz atmış beş günü sizler için iletişimde kalıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunarak gönüllerinizde senelerdir bilindiği gibi taht kurmaya devam ediyor. Öncelikle altını çizerek sizlerin yıllardan beri servis sağlayıcılığını üstlendiğimizi sizlere tekrar belirtelim. Görüldüğü üzere bizim servis sağlayıcılığı görevimiz ve misyonuz diğer firmalara örnek olmaktadır. 7/24 çalışma işlemini sürdürdüğümüz bu yıllarda sahaya birden fazla araçla çıkarak semtimizin tüm köylerine, mahallelerine ve hatta sokaklarına da girebilmekteyiz. Sahaya birden fazla çıktığımız için, eşit bir şekilde sahaya yayılıyoruz ve bu sayede sizlere hızlı bir şekilde ulaşmayı hedefliyoruz. Araçlarımız sizler için eşit bir şekilde semtimize iyi bir şekilde dağılmaktadır. Bakım, onarım, kurulum ve montaj gibi tüm işlemleriniz için servisimizi arayabilir hatta internet sitemizden de bizimle iletişim kurabilirsiniz. Basit  hatalarından tutun da büyük çaplı olarak görünen tüm  sorunlarınızı harika bir şekilde sizler için hallediyoruz. Firmamız deneyimli, başarılı ve çalışkan ekibiyle sahaya çıktığını belirtmekten memnuniyet duyuyor.

İzmit Electrolux  Servisi

İzmit Electrolux Servisi olarak biz, müşterilerimizin isteklerine her zaman kulak veriyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz tüm bu emekler her zaman ay sonunda aldığımız parayı hak etmemizi sağlayacak şekilde oluyor. Vicdanımız rahat bir şekilde çalışmaktayızdır. Çünkü işimizi iyi bir şekilde yapmaktayız. Basit  sorunlarından, abartılacak şekilde büyük  sorunlarına kadar bütün problemlerinizi halletmekteyizdir. Bakım, onarım, kurulum ve montaj gibi tüm işlemlerinizi uzman ve kaliteli ekibimiz tarafından halletmekteyiz.

İzmit Electrolux Servis’imizde en güvendiğimiz konu baş tacımız olan sizlerin tüm hizmetlerini muhteşem bir güven çerçevesinde karşılıyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Deneyimli ve uzman olan değerli ekibimiz sizin için günün her saati sahada kalmaktan memnuniyet duymaktadır.

Servimizde yapılan tüm işlemler prosedürlere uygun bir şekilde yapılmaktadır. Tüm elektronik cihazlarınız aldığınız andan itibaren garanti kapsamındadır.

İzmit Electrolux  Servisi İletişim

İzmit Electrolux Servisimizle irtibat kurmak için 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numaralarından bizi arayabilir. www.kocaelimservis.com adlı web sitesinden de bizimle tek tuşla iletişime geçebilirsiniz. Çevrenizdeki en yakın bütün servis araçlarımızdan da yaralanabilirsiniz.Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir