İzmit Bosch Servisi

İzmit Bosch Servisi

Bosch servis randevunuzu şimdi alın aynı gün servisimiz kapınızda olsun. İzmit Bosch Servis 0(262) 323 10 03 çağrı merkezi üzerinden servis kayıt işlemi oldukça kolaydır. Eski yada yeni model tüm Bosch beyaz eşya, klima ve kombi ve cihazlarında servisimiz vardır.

Bosch marka beyaz eşyaların arıza ve tamir sürecini en iyi şekilde yöneten güçlü bir servis kuruluşuyuz. Servis merkezimiz beyaz eşya, kombi, klima gibi cihazların oluşabilecek muhtemel sorunlarına anlık olarak müdahale etmekte ve ilgili sorunları kolayca gidermektedir. izmit Bosch servisi olarak uzun yıllardır İzmit bölgesinde tüketicilerin Bosch ürünlerinden en doğru şekilde yararlanmalarına imkan tanıyan servis faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Bosch markasını taşıyan sahibi olduğunuz cihazlardan her zaman yüksek verim alabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar, tartışılmaz büyük yardımcılarımızdır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutucu ve diğer cihazların doğru ve sorunsuz çalışmaları için bu cihazlarla ilgili periyodik bakım işlemlerini hiçbir zaman aksatmamamız gerekir.

İzmit Bosch Beyaz Eşya Servisi

İzmit Bosch Beyaz Eşya Servisi

Elektrikli ve mekanik cihazlarda yoğun çalışmadan dolayı zamanla iç bileşenlerde yıpranmalar meydana gelebilir. Bu yıpranmalar zamanında müdahale edilmediğinde, sonra ki süreçte cihazlarda büyük maliyetli sorunların gün yüzüne çıkmasına sebep olur. Bu sorunların çözümü gerçek anlamda ciddi maliyet yükü yapacağından, tüketici bu durumdan olumsuz etkilenebilir. İşte bu nedenle düzenli aralıklarla servis hizmeti almak ve servisin sunduğu olumlu bakım hizmetlerinden faydalanmakta yarar vardır.

İzmit Bosch servisi olarak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ısıtıcılar, kurutucular ve diğer iklimlendirme aygıtlarının tamir ve bakım işlemlerini işinin uzmanları ile birlikte dilediğiniz zaman sorunsuzca yapmaktayız. Cihazlarınız için her zaman yetkili ve etkin bir müdahale seçeneği sunan servis merkezleri ile çalışmalısınız.

Beyaz eşyalar evin en sık kullanılan ve olmazsa olmaz cihazlardır. Bu nedenle herhangi bir arıza durumunda hemen tamir ve onarımı gerekir. Kocaelimservis ekiplerimiz sizleri bekletmeden aynı gün içinde servis kolaylığı sağlamaktadır. Beyaz eşya servisi birimlerimizden tüm teknik sorun ve problemlerde deneyimli teknisyenlerimizden hizmet alırsınız.

İzmit Bosch Yetkili Servisi

Yeni cihaz, makine, kombi ve klima aldıysanız mutlaka bölgenizdeki Yetkili Bosch Servisi telefon numarasını arayıp servis kaydı yapmanız gerekmektedir. Yeni cihazların ilk açılışı, kurulumu ve garanti işlemleri sadece İzmit Bosch Yetkili Servisi tarafından yapılmaktadır.

Firmamız İzmit ilçesinde yaklaşık 10 yıldır özel servis hizmetleri vermektedir. Garanti süresi dolmuş cihazlarınız için yada yetkili servis ücretlerinden şikayet edip daha uygun ekonomik çözümler düşünüyorsanız bizleri arayınız.

Servis merkezimiz İzmit ‘nın her noktasına servis hizmeti vermektedir. Cihaz problemlerinde öncelikli olarak yapmanız gereken, sıra dışı bir sorun fark ettiğiniz Bosch cihazın elektrik bağlantılarını keserek cihaza güç gelmesini engellemeniz olacaktır. Sonrasında bu güvenlik tedbirini aldıktan hemen sonra servis merkezimizi arayarak servis randevusu oluşturmalısınız. İlgili cihaz uzmanlarımız randevu günü ve saatinde adresinize gelerek cihazınızda ki sorunun net bir şekilde çözümlemesini gerçekleştirecektir.

İzmit Bosch servisi ile her zaman güvende kalabilir ve cihazlarınızdan beklediğinizin üzerinde tam performans alabilirsiniz. Servis hizmetlerimiz hakkında daha geniş detaylı bilgiye bizi arayarak da ulaşabilirsiniz. En doğru ve en iyi servis hizmetini vermek için haftanın altı günü görevimizin başındayız.

İzmit Bosch Servis Hizmetlerimiz

Bosch markalı dayanıklı tüketim eşyalarının tümünde servisimiz bulunmaktadır. Bosch çamaşır makinesi servisi, Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch buzdolabı servisi, Bosch klima ve kombi servisimiz yılın her günü aralıksız olarak verilmektedir.

Bir arıza meydana geldiğinde bu işlemi gidermek servisin görevidir. Servis kapsamında ortaya çıkan maliyetler kimi zaman büyük olabilir. Ancak bu maliyetin büyük olmasının nedeni servis değil, cihazınızda oluşan sorunun kendisidir. Büyük sorunları yaşamamak ve bunların önüne geçmek için bakımın yeri burada oldukça gereklilik arz eder. Küçük maliyetlerle periyodik aralıklarla talep edeceğiniz bakım uygulamaları sonrası hem cihazlarınız daha iyi konumda çalışarak istediğiniz verimliliği size verecek, hem de oluşabilecek ciddi problemlerin kolayca önüne geçilmiş olacak. izmit Bosch servisi, her zaman sizler için en doğru olanı ve en ulaşılabilir hizmeti sunmaktadır. Servis ihtiyacınızda etkin olan ve bu kapsamda uzman olan merkezleri tercih etmeniz gerekir.

 • İzmit Bosch Servisi
 • İzmit Bosch Buzdolabı Servisi
 • İzmit Bosch Klima Servisi
 • İzmit Bosch Kombi Servisi
 • İzmit Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmit Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
 • İzmit Bosch Fırın Servisi
 • İzmit Bosch Ankastre Servisi

İzmit Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi ürünleride bölgemizde oldukça fazla kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kış ayları yaklaştıkça servisimizde kombi talepleri artmaktadır. Firmamız ayrıca Bosch kombilerde tamir onarım dışında yedek parça, yer değiştirme, montaj ve kombi bakım hizmetleride vermektedir.

Servisimize gelen en sık kombi hata ve arızalarının bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Elektrik aksamları eksiksiz kontrol edilir.
 • Kombinin içindeki su boşaltılır.
 • Cihazı açtığımızda görülen pislikler temizlenir.
 • Baca fanına bakılır ve temizliği yapılır.
 • Kombi Brülör kontrol edilir ve temizliği yapılır.
 • Yanma haznesine bakılır
 • Gaz ayarları kontrol edilir.
 • Üç yollu vananın temizliği yapılır.
 • Bu kontrollerden sonra bir arıza tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir.
 • Parça değişimi vs. yapmak gerekiyorsa kullanıcının onayının alınması gerekir.
 • Kalorifer filtresi de sökülür ve tekrardan monte edilir.
 • Bar seviyesi kontrol edilir.
 • İlk baştaki boşaltılan suyun yerine tekrardan kombiye su eklenir.
 • Kombi Cihazı Kullanıcıya teslim edilir.

İzmit Bosch servisine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli işçilik, uygun maliyet, orjinal ve garantili yedek parça ile hizmet verdiğimizden dolayı servis hizmetinizi gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

İzmit Bosch Servisi İletişim Numaraları

İşini iyi yapan servis firması sizlere hep en iyiyi sunma gayretinde bir hizmet sergiler. Firmamız İzmit bölgesinin en kapsamlı ve donanımlı servis merkezidir. Servis talepleriniz için oluşturacağınız randevunun ardından, bulunduğunuz bölgeye hemen bir servis ekibimiz yönlendiriyoruz ve ilk olarak cihazlarınızda oluşan arızanın tespitini sağlıyoruz. izmit Bosch servisi olarak, yaptığımız tüm servis uygulamalarını firma garantisi kapsamında sunuyor ve memnun olmanız için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bütçe dostu servis uygulamalarından sizde faydalanmak istiyorsanız bizi her zaman arayabilirsiniz. Beyaz eşya, kombi, klima ve diğer cihazlarla ilgili servis maliyetlerini kapıda nakit veya kredi kartıyla kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Daha fazla servis detayı için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Servis kayıtlarınızda uzak firmalar yerine bölgenizin teknik servis firması ile çalışın. Sizlere en yakındaki servis firmasıyız. İzmit Bosch servisi 0(262) 323 10 03 numarasını hemen arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.