Körfez Lg servisi

Körfez Lg Servisi

Körfez LG Servisi, LG adlı markanın servis sağlayıcılığını bölgemizde kaliteli, harika ve güvenilir bir şekilde üstlenmekte ve yaptığı hizmeti de ayyuka çıkartmaktadır. En doğru, en düzgün ve sağlıklı şekilde sizlerin huzurunda hizmet anlayışını çalışma aşkıyla birleştiren Körfez LG Servisi olarak, onarım ve bakım konusunda sektörde öncü konumdayız. Sektöre ve piyasaya liderlik, bayrak taşıyıcılığı ve öncülük yapan servisimiz, ürün montaj ve kurulumunda yetenekli, başarılı, kaliteli ve uzman ekibiyle tüm cihaz işlemlerinizi ve sizi kucaklarken ayrıca sizlere konuk oluyor. Senelerdir sizlerin ailesinden biri olarak gördüğünüz güzide servisimiz, döneminin çekirdekten yetişmiş, en eğitimli ve deneyimli ekibiyle tüm sokak, köy ve mahallelere adım atmaktadır.

Bulunduğumuz durumda piyasadaki karmaşık dalgalanmaları lehine asla ve asla çevirmeyen ve müşterilerini her an seven servisimiz hizmette güvenilir bir anlayışla sahaya 7/24 adım atmaktadır. 7/24 iletişim imkanıyla irtibatta kalabilen servisimiz yapılan araştırmalara değerli müşterilerinin kulak kabartmasını tavsiye ediyoruz ve aynı zamanda cihazlarınızın kurulum, onarım, montaj ve bakım yapımı için teknik servislerden yardım almanızı tavsiye etmektedir. Tüm elektronik ve teknolojik cihazlarınız garanti kapsamında yer almaktadır.

KÖRFEZ LG

Güzide Körfez’imizde modern tekniklerle elektronik cihazlarınıza bakım, onarım, montaj ve kurulum her zaman sizler için yapmaktayızdır. Bu işlemlerin uzman, başarılı ve deneyimli personellerimizin ellerinden çıktığını lütfen unutmayınız. Marka ayrımı yapmayan servisimiz eski nesil klimalar da dahil olmak üzere yeni nesil klimaların da servis sağlayıcılığını üstlenmektedir.

Onarım, bakım, montaj ve kurulumu servis olarak karşılamaktayızdır. Yanıltıcı bilgiler vererek çerçevesinde sizlerin kafasını şişirip veyahut karıştıran sizleri mağdur etmeye ve dolandırmaya firmalara lütfen kata göz yummayınız. Teknik servis sağlayıcılığınızı yıllardan beri üstlenen, bizlerin göz bebeği olan ekibimizi aramaktan veya servisimize ulaşmaktan hiçbir yerde, hiçbir zaman çekinmeyin.

Gelişen teknolojiyi takip eden başarılı Körfez LG Teknik Servisi, kısa sürede halledilecek sorunlarınızı hemen anında olay yerinde hallediyor iken, uzun çaplı sorunlarınızı da ofisine götürülüp işlemleriniz orada yapılmaktadır. Makul hatta uygun ve ekonomik fiyatlandırma seçenekleriyle iletişim adresimi aşağıdaki gibidir.

Körfez LG Servisi İletişim

İletişim için 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numaralarından Körfez LG Servisi ulaşabilir, www.kocaelimservis.com adlı web sitesinden de bizimle iletişime tek bir tuşla geçebilirsiniz ve çevrenizdeki en yakın servis araçlarımızdan da her zaman yaralanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir