Körfez Electrolux servisi

Körfez Electrolux ServisiKörfez Electrolux Servisi olarak, Körfez ve civarındaki mahallelerde electrolux marka bütün ürünlerinizin bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj ve tüm teknik servis hizmetini vermekteyiz. Gezici servis anlayışı ve profesyonel teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Bir aramanız kadar yakınızla bizlere ulaşıp, electrolux teknik servis hizmetini dilediğiniz zaman güvenle alabilirsiniz.

Kaliteyi, oldukça ekonomik ve performansı üst düzey en iyi servis hizmetini vermeyi hedefleyen teknik servisimiz, yerinde değişimi yapılan tüm electrolux yedek parçalarına (1) Bir yıl garanti vermektedir. Kapıda kredi kartıyla ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.

Firmamız Kocaeli genelinde bütün markaların bütün ürünlerinin bakım, onarım, montaj ve tamirat işlemlerini 7 gün 24 saat aralıksız gerçekleştirmektedir. Marka ve model gözetmeden bütün beyaz eşya, kombi ve klima ürünlerinizden tutunda radyatör temizliği, radyatör bakımı ve petek temizliğine kadar evinizdeki bütün problemleri gideriyoruz.

Körfez Electrolux Buzdolabı Servisi

Electrolux Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli ürünler olursa olsunlar, kullanımdan yada dış etkenlerden ötürü zamanla muhtelif arızalar meydana gelebilir. Körfez Electrolux servisi olarak her türlü Electrolux Buzdolabı modelinin, oldukça profesyonel ve deneyimli teknik personelimiz ile bakım, onarım ve tamirini yapmaktayız. Electrolux Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Electrolux Buzdolabı Buzlanma Sorunu, Electrolux Buzdolabı Soğutmama Sorunu, Electrolux Buzdolabı Sesli Çalışma Sorunu, Electrolux Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu şeklinde sorunlar ile karşılaştığınızda 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numaralı Körfez Electrolux Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.

Körfez Electrolux Servisi İletişim

Hızlı servis garantisi ile de Kocaelinde ilk ve tek en iyi servis hizmeti vermektedir. Bir aramanız kadar yakınız ile en kısa sürede servis lokasyonuna ulaşan profesyonel ve güler yüzlü teknik servis ekibimiz size en iyi electrolux servis hizmetini sunar.

İstanbul’un her bölgesinde Körfez ve çevre mahallelerinde de servisimiz bulunmaktadır. Profesyonelliği iliklerinize kadar hissedeceğiniz servis hizmetini size sunmak için hemen bizi arayın!
Telefon numaramız; 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96

Bizlere dilerseniz www.kocaelimservis.com sitemizin İletişim kısmından dilediğiniz gün ve saatte bizlere ulaşmanız mümkündür.Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir