Körfez Arçelik Servisi

Körfez Arçelik Servisi

Arçelik konutlarda ilk akla gelen ve en sık tercih edilen ürünlerdir. Körfez Arçelik servis talepleride bu nedenle oldukça fazla olarak firmamıza ulaşır. Sizlerde evinizde yada iş yerinizde kullandığınız cihazlarınızda sorun yaşıyorsanız 0(262) 323 10 03 çağrı merkezi üzerinden bizlere ulaşınız.

Körfez Arçelik Servisi olarak Körfez ilçesinin merkezinin yanı sıra bütün mahalle ve köylerinde hizmet veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, klima gibi cihazlarla ile ilgili tüm konularda uzman kadromuz ile yıllardır hizmet vermektedir. Bununla birlikte klima tüm markalarına özel olarak servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Körfez Arçelik Servisi ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda internet sitemiz üzerinden veya telefon aracılıyla müşteri temsilcilerimizi arayarak oluşturacağınız taleplerinizden sonra anında size yardımcı olacağız Körfez Arçelik Servis hizmeti ile ilgili sunduğumuz tüm hizmetlerde müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz

Körfez Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Uzun yıllardır Körfez ve tüm civar bölgelerinde beyaz eşya servisi konusunda sektöre öncülük etmekteyiz. Bunun nedeni, müşterilerimize sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerin istekleri doğrudan karşılayarak onları memnun etmemizdir.

Yaşadığınız sorunları müşteri temsilcilerimize ileterek servis hizmetleri ve fiyatlamalar ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bunun ardından size uygun bir tarihte veya anında destek talebi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz sizi ziyaret ederek Körfez Arçelik Servisi konusunda yardımcı olacaktır.

Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca sizler için çalışmaktadır. Günün her saati çekinmeden bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Körfez Arçelik Servisi ile ilgili sizlere en uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Sunduğumuz fiyatlar rakiplerimize göre çok daha düşüktür.

Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca sizler için çalışmaktadır. Günün her saati çekinmeden bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Körfez Arçelik Servisi ile ilgili sizlere en uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Sunduğumuz fiyatlar rakiplerimize göre çok daha düşüktür.

Körfez Arçelik Yetkili Servis

Firmamız, garanti süresi dolmamış olan ürünlere bakmamaktadır. Özel servis olduğumuzdan dolayı, garanti kapsamında olmayan tüm cihazlarınıza özel teknik destek vermekteyiz. Yeni satın alınmış olan Arçelik markalı beyaz eşya, kombi, klima, tv, fırın ve diğer cihazlar için mutlaka Körfez Arçelik servisi numaralarından servis kaydınızı yapınız.

Sıfır ürünlerin ilk açılış işlemini kendiniz değil yetkili servis personellerine yaptırınız. Her ne kadar sık yaşanmıyor olsa da fabrika üretim hataları varsa değişim için yetkili servisin işlem yapması ve rapor tutması gerekecektir. Sizin kutuyu açmanız halinde cihaz garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

Körfez Arçelik Teknik Servisi

Körfez Arçelik servisi olarak sektörde rekabet ettiğimiz tüm markalar arasında fiyat araştırması yaparak en uygun çözümleri sunmaktayız. Körfez Arçelik Servisi ile ilgili sağladığımız tüm servis, tamir ve bakım konularında müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yapılan işlemlerin ardından hizmet sonrasında da daha sonraki kullanım şekilleri ile ilgili ücretsiz bir şekilde destek verilmektedir. Uzman kadromuz hizmet sonrasında, cihazlarınızı daha verimli nasıl kullanabileceğiniz konusunda ücretsiz bilgi vermektedir.

Ayrıca Körfez Arçelik Servisi hizmetlerimizde cihazlarınıza mümkünse olduğu yerde servis, bakım, onarım hizmeti uyguladığımızdan dolayı cihazlarınıza hızlı bir şekilde kavuşma imkanı sunuyoruz. Bunun mümkün olmadığı büyük arızalarda ise servisimiz cihazlarınızı alıyor ve servis merkezimizde arızasını gidererek hızlı bir şekilde size teslim ediyor.

Körfez Arçelik Çağrı Merkezi

Beyaz eşya ve Klima gibi cihazlar son derece hassastır. Bu yüzden fazla süre bekleyerek onların daha fazla bozulmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınızın bozulduğunu düşündüğünüzde veya şüphe ettiğinizde mutlaka bizleri arayarak servis talep etmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte sadece bozulduğunda değil periyodik bakım süreçlerini de geçirmeden yaptırmalısınız. Arçelik klimalarda periyodik bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Bunun nedeni, cihazınızın eskisi gibi verim sağlamaması ve bozulmaya daha meyilli olmasıdır. Körfez Arçelik Servisi ile ilgili daha fazla merak ettikleriniz varsa hemen bizi arayın ve sizi bilgilendirelim.

Yıllardır sağladığımız tüm hizmetlerde yüzlerce müşteriye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Körfez Arçelik servisi konusu ile ilgili bugün bizi arayın ve en uygun fiyatlardan yararlanın!

Körfez Arçelik Servis Hizmetlerimiz

  • Körfez Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Körfez Arçelik Klima Servisi
  • Körfez Arçelik Kombi Servisi
  • Körfez Çamaşır Arçelik Makinesi Servisi
  • Körfez Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Körfez Arçelik Fırın Servisi
  • Körfez Arçelik Ankastre Servisi

Körfez Arçelik servisine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli işçilik, uygun maliyet, orjinal ve garantili yedek parça ile hizmet verdiğimizden dolayı servis hizmetinizi gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Körfez Arçelik servis iletişim numarası 0(262) 323 10 03  olup 7/24 açık ve servis kayıt işlemi yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir