Körfez Arçelik klima Servisi

Arçelik ürünlerinde yıllardır edindiğimiz yeterli tecrübe ve brikim ile Kocaeli genelinde her ilçede servis desteği sunuyoruz. Körfez Arçelik klima Servisi için tam donanımlı hazır mobil ekiplerimizle her gün ilçedeyiz. Sizlerden gelen hiç bir servis talebini geri çevirmeden, klimalarda montaj, bakım, arıza tamirat ve yer değiştirme hizmetlerinin tümünde sizlere Arçelik Servisi desteği sunuyoruz.

[call_to_action title=”Aynı Gün Klima Servis Ayrıcalığı” message=”KocaelimServis.com sizlere donanımlı mobil klima ekipleri ile aynı gün içersinde teknik ve mekanik servis desteği sunmaktadır. Birden fazla ekiple yaz ve kış dönemleri daima sizlere Körfez ilçesinde klima servis desteği vermekteyiz. ” button_label=”Uzman Klima Servis ” button_link=”/iletisim/” button_target=”_self” __fw_editor_shortcodes_id=”9fded77dc8e4b01563553aef3d0bbf40″ _fw_coder=”aggressive”][/call_to_action][divider style=”{‹²›ruler_type‹²›:‹²›space‹²›,‹²›space‹²›:{‹²›height‹²›:‹²›20‹²›}}” __fw_editor_shortcodes_id=”52b82d1737e43a18acf5a3262741ffda” _array_keys=”{‹²›style‹²›:‹²›style‹²›}” _fw_coder=”aggressive”][/divider]

Körfez Arçelik Klima Montaj, Bakım Hizmetleri

Bazı durumlarda Klimaların yerinin değiştirilmesi gerekebilmektedir. İlk kurulumdan aceleye getirilen nedenlerden ötürü yanlış yer tercihi yapmış olabilirsiniz. Bundan dolayı da verimli performans alamayabilirsiniz. Körfez Arçelik klima Servisi olarak tüm cihaz modellerinde yer değiştirme hizmeti dediğimiz servis bölümümüzden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Mevcut klimanın bulunduğu oda veya farklı bir odaya istediğiniz zaman taşıyabilmekteyiz. Taşıma için gerekli detaylar oluşması gerekmektedir. Şayet farklı bir odaya taşımayı düşünüyorsanız klimanın dış ünitesininde yerinin değişmesi gerekebilir. Bu nedenle yeni yerde dış üniteyi koyabilecek yada asabilecek duvar boşluğu yada zemin olmalıdır. Taşıma esnasında gaz boşalması olacağından gaz dolumu ve bazı durumlarda borunun da uzatılması gerekebilmektedir. Montaj dışında Körfez Arçelik klima Servisi ekibimiz sizlere periyodik bakım içinde 7/24 destek verebilmektedir.

Körfez Arçelik Klima Arıza Servisleri

Kocaeli klima servisi ekiplerimiz montaj ve bakım birimi dışında özel olarak arıza tespit ve onarım servisimizde bulunmaktadır. Her ilerde faal olarak her gün uzman ekiplerle hizmet sunan kocaelimservis.com ekipleri cihazlarınızı yerinden oynatmadan size en ekonomik şekilde çözümler sunar. Çok ciddi mekanik veya teknik sorun olmadan klimayı servis merkezine taşımamaktayız. Yerinde yapılan servis desteği ile cihazı hemen anında kullanabilir durumda olursunuz. Klima yedek parça değişimlerinde de sizlere en uygun fiyatlarla orjinal yedek parça desteği sunmaktayız. Servis talebi oluşturmak ve aynı gün servis hizmeti almak içn hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşınız.

 

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir