Kocaeli Seg servisi

Kocaeli Seg Servisi

Kocaeli Seg Servisi, beyaz eşyalarınızın her birine onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Kurumumuz ilimizin her bir noktasına ulaşım sağlayabilmektedir. İşin son derece ehli olan ve başarılı firma servis ekibimizle sizler için sahada yer almaktayızdır.

Hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz herhangi bir konu için servisimizi arayabilir ve hizmet isteğinde bulunabilirsiniz. Ayrıca kurumumuzun 7/24 açık bir şekilde bulundurduğu destek hattımız da sizlerin hizmetindedir.

Değerli çalışanlarımızla yürüttüğümüz bu kurumsal çalışma protokolleri pandemi nedeniyle daha da dikkatli bir hale gelmiştir. Servis çalışanlarımız beyaz eşya bakım ve onarımlarımızı yaparken her zaman öncekinden daha dikkatlidir. Güçlü teknik kadromuzla senelerden beri yaptığımız tamir ve bakım işlemlerini gönül rahatlığıyla servisimize emanet edebilirsiniz.

Firmamız her zaman onarım yaparken orijinal parça kullanmakta ve tedarik etmektedir. Yedek parça teminlerinizi defaatle yapmaktayızdır. Fiyat biçme metotlarına ek olarak kurumumuz her zaman müşterilerimizi düşünmekte ve her zaman daha ekonomik ve daha uygun fiyatlandırmalar yapmaktadır.

Dayanıklı tüketim aletlerinizin daha işlevli hale gelmesi için bilgi kirliliklerinden kaçınmanızı ve herhangi bir beyaz eşyanızın çalışmasında bir şikâyetiniz var ise servisimizle iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyizdir.

GARANTİLİ KOCAELİ SEG SERVİSİ

Kocaeli Seg Servisi dilediğiniz zaman hizmet alabilir ve tüm beyaz eşya onarım, bakım, kurulum ve montaj işlemleri için Kocaeli Seg Servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir hata kodu meydana geldiği zaman güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet sağlayabilecek uzman ekip elemanlarımızla sizlere yakın olabilecek şekilde ilimize dağılmaktayızdır.

Tüm marka ve modellerin kurulumlarını yapabilmekteyizdir. Buzdolaplarınızdan bulaşık, çamaşır ve kurutmamakinelerine, fırınlardan küçük ev aletlerine kadar tüm cihazlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu bağlamda da kurumumuz sizler için tedavisi ve bakımı yapılan tüm cihazlarda garanti de sağlamaktadır.

KOCAELİ SEG SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİ!

Telefon ile Kocaeli Seg Beyaz Eşya Servisimizi aramak isterseniz; kurumumuzun mevcut telefon numaraları 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Hatta servisimizin daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına sizler için açtığı www.kocaelimservis.com web adresini ziyaret ederek de destek hattımızla irtibata geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir