Kocaeli Electrolux servisi

Kocaeli Electrolux ServisiKocaeli Electrolux Servisi, Electrolux adlı markanın servis sağlayıcılığını bölgemizde güvenilir, kaliteli ve harika bir biçimde üstlenmekte ve yaptığı hizmeti de ayyuka çıkartmaktadır. En sağlıklı ve düzgün biçimde sizlerin huzurunda hizmet anlayışını çalışma aşkıyla birleştiren Electrolux Teknik Servisi olarak, bakım ve onarım konusunda sektörde öncü konumdayızdır. Sektöre ve piyasaya öncülük, liderlik ve bayrak taşıyıcılığı yapan servisimiz, ürün montaj ve kurulumunda uzman, yetenekli, çalışkan ve başarılı ekibiyle tüm cihaz işlemlerinizi ve sizi kucaklarken ayrıca sizlere konuk oluyor. Senelerdir sizlerin ailesinden biri olarak gördüğünüz güzide servisimiz, döneminin en eğitimli ve çekirdekten yetişmiş deneyimli ekibiyle tüm köy, sokak ve mahallelere adım atmaktadır.

Bulunduğumuz durumda piyasadaki karmaşık dalgalanmaları lehine asla ve asla çevirmeyen ve müşterilerini her an seven servisimiz hizmette güvenilir bir anlayışla sahaya 7/24 adım atmaktadır. 7/24 iletişim imkanıyla irtibatta kalabilen servisimiz yapılan araştırmalara değerli müşterilerinin kulak kabartmasını tavsiye ediyoruz ve aynı zamanda cihazlarınızın onarım, kurulum, montaj ve bakım yapımı için teknik servislerden yardım almanızı tavsiye etmektedir. Tüm teknolojik ve elektronik cihazlarınız garanti kapsamında yer almaktadır.

Kocaeli Electrolux Servisi

Güzide Kocaeli’mizde modern tekniklerle teknolojik cihazlarınıza onarım, bakım, montaj ve kurulum her zaman sizler için yapmaktayızdır. Bu işlemlerin başarılı, uzman ve yetenekli personellerimizin ellerinden çıktığını lütfen unutmayınız. Marka ayrımı yapmayan servisimiz eski nesil klimalar da dahil olmak üzere yeni nesil klimaların da servis sağlayıcılığını üstlenmektedir.

Onarım, bakım, kurulum ve montajını servis olarak karşılamaktayızdır. Yanıltıcı bilgiler vererek çerçevesinde sizlerin kafasını şişirip veyahut karıştıran sizleri mağdur etmeye ve dolandırmaya firmalara lütfen asla göz yummayınız. Teknik servis sağlayıcılığınızı senelerden beri üstlenen, bizlerin göz bebeği olan ekibimizi aramaktan veya servisimize ulaşmaktan hiçbir yerde, hiçbir zaman çekinmeyiniz.

Gelişen teknolojiyi takip eden Kocaeli Electrolux Servisi, kısa sürede halledilecek sorunlarınızı hemen anında olay yerinde hallediyor iken, uzun çaplı sorunlarınızı da ofisine götürülüp işlemleriniz orada yapılmaktadır. Ekonomik hatta uygun fiyatlandırma ve ücretlendirme seçenekleriyle iletişim adresimi aşağıdaki gibidir.

Kocaeli Electrolux Servisi İletişim

Kocaeli Electrolux Teknik Servisi İletişimi için 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numaralarından bizlere ulaşabilir. www.kocaelimservis.com adlı web sitesinden de bizimle iletişime tek bir tuşla geçebilirsiniz ve çevrenizdeki en yakın servis araçlarımızdan da her zaman yaralanabilirsiniz.Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.