Kartepe Electrolux servisi

Kartepe Electrolux ServisiKartepe Electrolux Servisi, Electrolux markasının servis sağlayıcılığını bölgemizde harika ve kaliteli bir biçimde üstlenmekte ve yaptığı hizmeti de ayyuka çıkartmaktadır. En sağlıklı biçimde sizlerin huzurunda hizmet anlayışını çalışma aşkıyla birleştiren Kartepe Electrolux Servisi olarak, bakım ve onarım konusunda sektörde öncü konumdayızdır. Sektöre ve piyasaya liderlik ve öncülük eden servisimiz, ürün montaj ve kurulumunda uzman, başarılı ve yetenekli ekibiyle tüm cihaz işlemlerinizi kucaklıyor ve ayrıca sizlere konuk oluyor. Yıllardır ailenizden biri olarak gördüğünüz servisimiz, dönemin en başarılı ve çekirdekten yetişmiş tecrübeli ekibiyle tüm köy ve mahallelere adım atmaktadır. Piyasadaki karmaşık dalgalanmaları lehine asla çevirmeyen ve müşterilerini her zaman seven servisimiz hizmette güvenilir bir anlayışla sahaya 7/24 adım atmaktadır. 7/24 iletişim imkanıyla iletişimde kalabilen servisimiz yapılan araştırmalara değerli müşterilerinin kulak kabartmasını tavsiye ediyoruz ve aynı zamanda cihazlarınızın bakım, onarımının, kurulum ve montaj yapımı için teknik servislerden yardım almanızı tavsiye etmektedir. Tüm teknolojik cihazlarınız garanti kapsamında yer almaktadır.

Kartepe Electrolux Servisi

Güzide Kartepe’mizde modern tekniklerle teknolojik cihazlarınıza bakım, onarım, kurulum ve montaj her zaman sizler için yapmaktayız. Bu işlemlerin uzman, yetenekli ve çalışkan personellerimizin ellerinden çıktığını lütfen unutmayınız. Marka ayrımı yapmayan servisimiz eski nesil klimalar da dahil olmak üzere yeni nesil klimaların da servis sağlayıcılığını üstlenmektedir.

Bakım, kurulum, onarım ve montajını servis olarak karşılamaktayızdır. Yanıltıcı bilgiler çerçevesinde sizlerin kafasını şişirip veyahut karıştıran sizleri mağdur eden firmalara lütfen asla göz yummayınız. Teknik servis sağlayıcılığınızı üstlenen, bizlerin göz bebeği olan ekibimizi aramaktan veya servisimize ulaşmaktan hiçbir zaman, hiçbir biçimde çekinmeyiniz.

Gelişen teknolojiyi takip eden Kartepe Electrolux Teknik Servisi, kısa sürede halledilecek sorunlarınızı hemen anında olay yerinde hallediyor iken, uzun çaplı sorunlarınızı da ofisine götürülüp işlemleriniz orada yapılmaktadır. Makul hatta uygun fiyatlandırma ve ücretlendirme seçenekleriyle iletişim adresimi aşağıdaki gibidir.

Kartepe Electrolux Servisi İletişim

Kartepe Electrolux Servisi İletişimi için 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numaralarından bizlere ulaşabilir. www.kocaelimservis.com adlı web sitesinden de bizimle iletişime tek tuşla geçebilirsiniz ve çevrenizdeki en yakın servis araçlarımızdan da yaralanabilirsiniz.Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir