Kartepe Bosch Servisi

Kartepe Bosch Servisi

Bosch beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarındaki arıza ve sorunlarda servis kaydı açın. Kartepe Bosch Servis 0(262) 323 10 03 çağrı merkezi üzerinden şimdi servis kaydınızı şimdi oluşturabilirsiniz.

Bosch ürünlerinin teknik problemlerinde konuyu hızlı ve güvenli bir şekilde teşhis edecek ve teşhiz sonrası sorunu tam olarak çözümleyecek bir servise ihtiyacınız söz konusu olduğunda Kartepe Bosch servisi olarak sizlerin her zaman hizmetinizdeyiz. Bosch cihazlarının arıza tespitini, onarım sürecini ve bakım işlemlerini en ideal fiyatlardan karşılamaktayız.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış profesyonellerle birlikte İzmit Kartepe bölgesinin her yerine servis hizmetimizi götürmekteyiz. Cihazınızın markası Bosch ise bizleri arayabilir ve cihaz sorunlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Bosch beyaz eşyaların evinizde sorunsuz çalışması ve bu durumun sizlere rahatlık olarak yansıması için en olması gereken servis uygulamalarını sağlıyoruz. Yaşam alanlarında çok fazla görevi kolayca yerine getiren bu türden cihazların bakımı oldukça önemlidir.

Kartepe Bosch Beyaz Eşya Servisi

Kartepe Bosch Beyaz Eşya Servisi

Elektrikli ve mekanik cihazlarda yoğun çalışmadan dolayı zamanla iç bileşenlerde yıpranmalar meydana gelebilir. Bu yıpranmalar zamanında müdahale edilmediğinde, sonra ki süreçte cihazlarda büyük maliyetli sorunların gün yüzüne çıkmasına sebep olur. Bu sorunların çözümü gerçek anlamda ciddi maliyet yükü yapacağından, tüketici bu durumdan olumsuz etkilenebilir. İşte bu nedenle düzenli aralıklarla servis hizmeti almak ve servisin sunduğu olumlu bakım hizmetlerinden faydalanmakta yarar vardır.

Kartepe Bosch servisi olarak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ısıtıcılar, kurutucular ve diğer iklimlendirme aygıtlarının tamir ve bakım işlemlerini işinin uzmanları ile birlikte dilediğiniz zaman sorunsuzca yapmaktayız. Cihazlarınız için her zaman yetkili ve etkin bir müdahale seçeneği sunan servis merkezleri ile çalışmalısınız.

Çalıştığımız önemli markalar arasında Bosch oldukça önem verdiğimiz bir marka olduğundan Bosch cihazlara önem veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, klima, kombi gibi cihazlar ise her gün hizmet verdiğimiz cihazlar arasında yer almaktadır. Kartepe Bosch Servisi konusunda bizlere İletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kartepe Bosch Yetkili Servisi

Yeni cihaz, makine, kombi ve klima aldıysanız mutlaka bölgenizdeki Yetkili Bosch Servisi telefon numarasını arayıp servis kaydı yapmanız gerekmektedir. Yeni cihazların ilk açılışı, kurulumu ve garanti işlemleri sadece Kartepe Bosch Yetkili Servisi tarafından yapılmaktadır.

Firmamız Kartepe ilçesinde yaklaşık 10 yıldır özel servis hizmetleri vermektedir. Garanti süresi dolmuş cihazlarınız için yada yetkili servis ücretlerinden şikayet edip daha uygun ekonomik çözümler düşünüyorsanız bizleri arayınız.

Servis merkezimiz Kartepe’nin her noktasına servis hizmeti vermektedir. Cihaz problemlerinde öncelikli olarak yapmanız gereken, sıra dışı bir sorun fark ettiğiniz Bosch cihazın elektrik bağlantılarını keserek cihaza güç gelmesini engellemeniz olacaktır. Sonrasında bu güvenlik tedbirini aldıktan hemen sonra servis merkezimizi arayarak servis randevusu oluşturmalısınız. İlgili cihaz uzmanlarımız randevu günü ve saatinde adresinize gelerek cihazınızda ki sorunun net bir şekilde çözümlemesini gerçekleştirecektir.

Kartepe Bosch servisi ile her zaman güvende kalabilir ve cihazlarınızdan beklediğinizin üzerinde tam performans alabilirsiniz. Servis hizmetlerimiz hakkında daha geniş detaylı bilgiye bizi arayarak da ulaşabilirsiniz. En doğru ve en iyi servis hizmetini vermek için haftanın altı günü görevimizin başındayız.

Servis Bosch Servis Hizmetlerimiz

Bosch markalı dayanıklı tüketim eşyalarının tümünde servisimiz bulunmaktadır. Bosch çamaşır makinesi servisi, Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch buzdolabı servisi, Bosch klima ve kombi servisimiz yılın her günü aralıksız olarak verilmektedir.

 • Kartepe Bosch Servisi
 • Kartepe Bosch Buzdolabı Servisi
 • Kartepe Bosch Klima Servisi
 • Kartepe Bosch Kombi Servisi
 • Kartepe Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
 • Kartepe Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
 • Kartepe Bosch Fırın Servisi
 • Kartepe Bosch Ankastre Servisi

Kartepe Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi ürünleride bölgemizde oldukça fazla kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kış ayları yaklaştıkça servisimizde kombi talepleri artmaktadır. Firmamız ayrıca Bosch kombilerde tamir onarım dışında yedek parça, yer değiştirme, montaj ve kombi bakım hizmetleride vermektedir.

Servisimize gelen en sık kombi hata ve arızalarının bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Elektrik aksamları eksiksiz kontrol edilir.
 • Kombinin içindeki su boşaltılır.
 • Cihazı açtığımızda görülen pislikler temizlenir.
 • Baca fanına bakılır ve temizliği yapılır.
 • Kombi Brülör kontrol edilir ve temizliği yapılır.
 • Yanma haznesine bakılır
 • Gaz ayarları kontrol edilir.
 • Üç yollu vananın temizliği yapılır.
 • Bu kontrollerden sonra bir arıza tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir.
 • Parça değişimi vs. yapmak gerekiyorsa kullanıcının onayının alınması gerekir.
 • Kalorifer filtresi de sökülür ve tekrardan monte edilir.
 • Bar seviyesi kontrol edilir.
 • İlk baştaki boşaltılan suyun yerine tekrardan kombiye su eklenir.
 • Kombi Cihazı Kullanıcıya teslim edilir.

Kartepe Bosch servisine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli işçilik, uygun maliyet, orjinal ve garantili yedek parça ile hizmet verdiğimizden dolayı servis hizmetinizi gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kartepe Bosch Servisi İletişim Numaraları

Servis kayıtlarınızda uzak firmalar yerine bölgenizin teknik servis firması ile çalışın. Sizlere en yakındaki servis firmasıyız. Kartepe Bosch servisi 0(262) 323 10 03 numarasını hemen arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir