Kartepe Arçelik servisi

Kartepe Arçelik Servisi

Arçelik konutlarda ilk akla gelen ve en sık tercih edilen ürünlerdir. Kartepe Arçelik servis talepleride bu nedenle oldukça fazla olarak firmamıza ulaşır. Sizlerde evinizde yada iş yerinizde kullandığınız cihazlarınızda sorun yaşıyorsanız 0(262) 323 10 03 çağrı merkezi üzerinden bizlere ulaşınız.

Kocaelim Servis olarak, Kartepe bölgesinde Arçelik servisi olmak üzere tüm markalara özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Kartepe Arçelik Servisi konusunda profesyonel ve uzman kadromuz ile yıllardır kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu gibi cihazlarınız ile ilgili destek vermekteyiz. Arçelik markası ile ilgili tüm teknik ve diğer detayları yakından takip ederek sizlere marka servisi hakkında uzman destek sağlamaktayız.

Kartepe Arçelik Yetkili Servis

Firmamız, garanti süresi dolmamış olan ürünlere bakmamaktadır. Özel servis olduğumuzdan dolayı, garanti kapsamında olmayan tüm cihazlarınıza özel teknik destek vermekteyiz. Yeni satın alınmış olan Arçelik markalı beyaz eşya, kombi, klima, tv, fırın ve diğer cihazlar için mutlaka Kartepe Arçelik servisi numaralarından servis kaydınızı yapınız.

Sıfır ürünlerin ilk açılış işlemini kendiniz değil yetkili servis personellerine yaptırınız. Her ne kadar sık yaşanmıyor olsa da fabrika üretim hataları varsa değişim için yetkili servisin işlem yapması ve rapor tutması gerekecektir. Sizin kutuyu açmanız halinde cihaz garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

Uygun Fiyatlı ve %100 Müşteri Memnuniyeti Sunan Kartepe Arçelik Servisi

kartepe arçelik servisiKartepe Arçelik servisi olarak sektörde rekabet ettiğimiz tüm markalar arasında fiyat araştırması yaparak en uygun çözümleri sunmaktayız. Kartepe Arçelik Servisi ile ilgili sağladığımız tüm servis, tamir ve bakım konularında müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yapılan işlemlerin ardından hizmet sonrasında da daha sonraki kullanım şekilleri ile ilgili ücretsiz bir şekilde destek verilmektedir. Uzman kadromuz hizmet sonrasında, cihazlarınızı daha verimli nasıl kullanabileceğiniz konusunda ücretsiz bilgi vermektedir.

Ayrıca Kartepe Arçelik Servisi hizmetlerimizde cihazlarınıza mümkünse olduğu yerde servis, bakım, onarım hizmeti uyguladığımızdan dolayı cihazlarınıza hızlı bir şekilde kavuşma imkanı sunuyoruz. Bunun mümkün olmadığı büyük arızalarda ise servisimiz cihazlarınızı alıyor ve servis merkezimizde arızasını gidererek hızlı bir şekilde size teslim ediyor.

7 Gün 24 Saat Çağrı Merkezi

Kartepe Arçelik servisi ile ilgili müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati sizlere hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimizi arayarak uygun olduğunuz tarih ve saatlerde teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda acil klima servisi konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Acil klima servisi hizmeti, dilediğiniz zaman anlık olarak talep edeceğiniz teknik ekiptir. Cihazınızın durumunu müşteri temsilcilerimize aktardıktan sonra sizlere net bir bilgi verilecektir.

Yıllardır sağladığımız tüm hizmetlerde yüzlerce müşteriye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Kartepe Arçelik servisi konusu ile ilgili bugün bizi arayın ve en uygun fiyatlardan yararlanın!

Servis Hizmetlerimiz

  • Kartepe Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Kartepe Arçelik Klima Servisi
  • Kartepe Arçelik Kombi Servisi
  • Kartepe Çamaşır Arçelik Makinesi Servisi
  • Kartepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kartepe Arçelik Fırın Servisi
  • Kartepe Arçelik Ankastre Servisi

Firmamız bir çok müşterisine bekletmeden aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir. Kartepe Arçelik servis iletişim numarası 0(262) 323 10 03  olup 7/24 açık ve servis kayıt işlemi yapılmaktadır. İster hemen servis için kayıt açın isterseniz çalışan müşterilerimiz randevu oluştursun. Size en yakındaki Arçelik teknik servis firmasıyız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.