Karamürsel Electrolux servisi

Karamürsel Electrolux Servisi

Karamürsel Electrolux Klima Servisi, Electrolux markasının servis sağlayıcılığını bölgemizde kaliteli ve güvenilir bir biçimde üstleniyor ve yaptığı hizmeti de ayyuka çıkartmaktadır. En sağlıklı şekilde sizlerin huzurunda hizmet anlayışını çalışma aşkıyla birleştiren firma olarak, bakım ve onarım konusunda sektörde öncü konumdayızdır. Sektöre ve piyasaya öncülük ve liderlik eden firmamız, ürün montaj ve kurulumunda kaliteli, başarılı ve çalışkan ekibiyle tüm cihaz işlemlerinizi kucaklıyor ve ayrıca sizlere konuk oluyor. Yıllardır ailenizden biri olarak gördüğünüz servisimiz, dönemin en yetenekli ve çekirdekten yetişmiş deneyimli ekibiyle tüm köy ve mahallelere adım atmaktadır. Piyasadaki karmaşık dalgalanmaları lehine çevirmeyen ve müşterilerini her zaman seven servisimiz hizmette güvenilir bir anlayışla sahaya 7/24 adım atmaktadır. 7/24 iletişim ve irtibat imkanıyla iletişimde kalabilen servisimiz yapılan araştırmalara değerli müşterilerinin kulak kabartmasını tavsiye ediyor ve cihazlarınızın bakım, onarımının, kurulum ve montaj yapımı için teknik servislerden yardım almanızı tavsiye etmektedir. Tüm elektronik cihazlarınız garanti kapsamında yer almaktadır.

Karamürsel Electrolux Servisi

Güzide Karamürsel’imizde modern tekniklerle teknolojik cihazlarınıza bakım, onarım, kurulum ve montaj her zaman sizler için yapmaktayız. Bu işlemlerin kaliteli, uzman ve başarılı personellerimizin ellerinden çıktığını lütfen unutmayınız. Marka ayrımı yapmayan servisimiz eski nesil klimalar da dahil olmak üzere yeni nesil klimaların da servis sağlayıcılığını üstlenmektedir.

Bakım, kurulum, onarım ve montajını servis olarak karşılamaktayızdır. Yanıltıcı bilgilerle sizlerin kafasını şişirip veyahut karıştıran sizleri mağdur eden firmalara asla göz yummayınız. Teknik servis sağlayıcılığınızı üstlenen, bizlerin göz bebeği olan ekibimizi aramaktan veya servisimize ulaşmaktan hiçbir zaman, hiçbir şekilde çekinmeyiniz.

Gelişen teknolojiyi takip eden Karamürsel Electrolux Teknik Servisi, kısa sürede halledilecek sorunlarınızı hemen anında olay yerinde hallediyorken uzun çaplı sorunlarınızı da ofisine götürüp yapmaktadır. Makul hatta uygun fiyatlandırma ve ücretlendirme seçenekleriyle iletişim adresimi aşağıdaki gibidir.

Karamürsel Electrolux Servisi İletişim

Karamürsel Electrolux Servisi İletişim için 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numaralarından bizlere ulaşabilir. www.kocaelimservis.com adlı web sitesinden de bizimle iletişime tek tuşla geçebilirsiniz ve çevrenizdeki en yakın servis araçlarımızdan da yaralanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.