İzmit Vestel Klima Servisi

En yoğun Kocaelide nüfusa sahip ilçe olan İzmit ilçesinde hem klima kullanım sayısı hemde klima servis talebi oldukça fazladır. İzmit Vestel Klima Servisi özel birimlerimizle hiç duraksamadan yılın her ayı ve haftanın 7 günü faal olarak her semte, mahalleye, işyerine, iş merkezi ve çeşitli klima kullanım alalarında görev yapmaktadır. Daire tipi kullanıma uygun klimalardan büüyk sanayi tipi ve salon tipi dikey klimalarda da sizlere üst düzey profesyonel teknisyen kadromuzla destek veriyoruz.

[call_to_action title=”İzmitte Vestel teknik ve Mekanik klima Servisi” message=”Klima cihazınıda yaşanan tüm teknik sorunlar, mekanik aksam sorunlarında sizlerleyiz. Orjinal yedek parça desteğinde 1 yıl garanti sunan firmamız uygun fiyatları ile sizlere uzun yıllardır hizmet vermekte olup 2017 yılı itibari ile de kalitesinden taviz vermeden hizmet vermeye, servis desteği sunmaya devam etmektedir. ” button_label=”İzmit Vestel Klima Servis İletişim ” button_link=”/iletisim/” button_target=”_self” __fw_editor_shortcodes_id=”5633367b0be8145a9bdf4e5fbbaec98f” _fw_coder=”aggressive”][/call_to_action][divider style=”{‹²›ruler_type‹²›:‹²›space‹²›,‹²›space‹²›:{‹²›height‹²›:‹²›20‹²›}}” __fw_editor_shortcodes_id=”1f474b4c2646c0ec486c06ed279c87d3″ _array_keys=”{‹²›style‹²›:‹²›style‹²›}” _fw_coder=”aggressive”][/divider]

Acil Vestel klima Servisi İzmit

Her ilçede birden fazla Vestel klima Servisi olsada İzmit ilçe sınırları içerisinde bu sayı daha fazladır. Ancak genel olarak bir çok firma her markaya hitap edebilmektedir. Vestel ise bir kaç adet marka ile birlikte ülkemizde en yoğun kullanılan klima modelleridir. İzmit klima servisimiz sizlerden gelen istekler doğrultusunda iki farklı servis şekli ile hizmet vermektedir. En çok bilinen yöntem sizler klima servisi için firmayı ararsınız ve sizin müsait olduğunuz ve firma servis ekibinin boş bir programında size göre plan hazırlanır ve randevulu bir şekilde hizmet almış olursunuz. Bir diğer yöntem ise İzmit Vestel Klima Servisi hizmetinde aynı gün bir kaç dakika içerisinde adresinizde olacak acil klima servis hizmetidir. Diğer servis şekli ile arasında hiç bir şekilde fiyat farkı bulunmamaktadır. Firmamızın size sağlamış olduğu bu ayrıcalık ile telefonla bize ulamanızdan kısa bir süre sonra teknik servisimiz gelir pratik bir şekilde gerekli işlemleri yapar ve cihazınız tekrar sizin kullanımınızda olur.

İzmit Vestel Klima Servisi İletişim Bilgileri

İzmit Klima Servisi bünyesinde bulunan tüm kadrolardaki personellerimiz Vestel Klimalara eski veya yeni model olsun kesinlikle %100 hakim uzmanlardır. Teknolojinin sürekli ilerlediği günümüzde teknik servis firmalarıda bu açıdan kendisini yenilemelidir. Servis altyapısını buna göre uyumlu hale getirmeli personelleri sürekli hizmet içi eğitime tabi tutulmalıdır. Klima sahibi için cihazı ne kadar değerli olduğunun farkında olan uzmanlarımız hiç bir hataya yer vermeksizin gerekli özenli ve tertipli çalımasını titiz bir şekilde yapmaktadır. Sizlere daima garantili hizmet sunan firmamıza ulaşmak için ve servis kaydınızı oluşturmak için bizlere 0 (262) 323 91 79 0 (850) 441 51 05 nolu telefonlardan dilediğinizde ulaşabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir