izmit arçelik klima servisi

İzmit Arçelik Klima Servisi

İzmit Arçelik Klima Servisi siz değerli müşterilerimize şu ana kadar kullanımı en fazla olan ilçemizde az rastlanan bir markada çok kaliteli bir servis hizmeti vermekteyiz. Klimanızda ihtiyaç duyduğunuz bakım ve onarım hizmetlerinin hepsini sizlere sunmaktayız. İzmit Arçelik Klima Servisi ekibi olarak isteklerinizde sizlere tecrübeli ve tam donanımlı kadrolarımızla hizmet vermekteyiz. Ayın her günü ilçemizde ev ve iş yerlerinde çeşitli mekanlar da dahil tümünde onarım desteği sunulmaktadır. Tüm isteklerinizi sizlere aynı gün içinde profesyonel şekilde vermekteyiz.

UZMAN EKİP, UZMAN KONTROL

İzmit Arçelik Klima Servisi ekibi olarak sizlere en doğru ve en kaliteli servis hizmetlerini en hızlı şekilde vermek için sürekli çalışıyoruz. Siz bu hizmetlerden yararlanarak memnun kalmanız için tam donanımlı ekiplere sahibiz.  Bu işte tecrübesi bulunmayan kişiler tarafından yapılan servis hizmetlerinden sonra istenmeyen sorunlarla karşılaşıldığını görmüş bulunmaktayız. İzmit Arçelik Klima Servis olarak sizlere verdiğimiz bütün hizmetler garanti kapsamı içerisine girmektedir. Klima servisi işlemlerimizde hem bakım ve hem onarım işlemleri mevcuttur.

Ev ve iş yerlerinizde kullanıma çok fazla sahip olunan klimalarınız bakım onarım işlemlerini sizler için en hızlı şekilde yapmaktayız. İşlem yavaşlığı sorunuyla karşıya karşıya gelen müşterilerimiz anlayıp, işlem hızlılığını kendimize misyon haline getirmiş bulunmaktayız. Servis ekiplerimiz uzman personeller tarafından oluşturulup, yeterli seviyede eğitim almış olan kişilerden oluşmaktadır.

Klimanızın mekanik bir sorunu yok ise yerinde müdahale ederek bakım ve onarım yapmaktayız. Eğer ki karşılaşılan arıza çok büyük bir arıza ise servise alınıp merkezimiz de servis işlemlerini yerine getirmekteyiz.

AYNI GÜN İÇİNDE EN HIZLI HİZMET

İzmit Arçelik Klima Servisi ekibinden verilen servis hizmetini almak herkes firmamızın numarası olan 0545 323 91 79 numarasını arayarak veya www.kocaelimservis.com adresinden bizlere ulaşmanız mümkündür. Şirketimizi arayan müşterilerimize İlçe genelinde istediği her vakit bizlere ulaşabilirler. Ekiplerimiz il genelinde birden fazla servis aracıyla hizmet vermektedir. Aradığınız takdirde sizlere servis vermek için en yakın olan servis aracını bizlere verdiğiniz adrese göndermekteyiz. Servis işleminden yararlanmak için servis işlemi uygulamak gerekmektedir. Servis talebi açmak için ise yapmanız gereken şeyler ise bizi aradıktan sonra cihazın modeli ve yaşadığınız arıza hakkında kısa bir bilgilendirme yapmalısınız. Bizlere açık adresi verdikten sonra ekibimiz sizlere hizmet vermek için adresinize gelmiş olacaklardır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.