gölcük vestel servisi

Gölcük Vestel Servisi

Gölcük civarında Vestel markalı çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın, klima vs. beyaz eşyalar çok sık kullanıma sahiptir. Gölcük Vestel Servis ekibimiz sizlere en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyatlarla bakım ve onarım yapmanızı sağlıyoruz. Bütün Vestel markalı beyaz eşyalarınız bir yana Vestel markalı klima ve kombilerin montaj ve bakım hizmetleri ile birlikte kombi ve petek temizleme işlemi de yapmaktayız. Gölcük Vestel Servisi hizmetimiz tamamen siz müşterilerimizi memnun etmek amaçlı odaklı bir şekilde çalışmaktadır.

EN UYGUN FİYAT, EN KALİTELİ HİZMET

Gölcük vestel servisi ekibimizin hizmet verdiği bölgeler arasında olduğundan Gölcük’ün merkez ve mahallelerinin hatta köylerinin tamamına hizmet vermektedir. Yıllardır hizmet verdiğimiz kaliteden ödün vermediğimiz uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetimiz ile bu günlere gelmiş bulunmaktayız. Gölcük’te sayısız ev ve iş yerlerine Vestel Servis hizmeti vermiş bulunmaktayız. Günün her saati çalıştığımız için ihtiyaç duyduğunuz her vakit konu hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Servis hizmetlerimizi anında alabileceğiniz gibi anında servis kaydı oluşturarak bizlere müsait olduğunuz gün ve saatlerde hizmet alabilirsiniz. Gölcük’te müşterilerimize bu esnekliği sunan tek servis ekibiyiz.

Vestel markası olan tüm beyaz eşyaları uzman personellerimiz tarafından kontrol altında olduğunu unutmayınız. Bundan ötürü eşyalara yapılan servis, bakım, onarım ve tamir hizmetinde ki hata payı her zaman sıfıra indirilmektedir.

Gölcük’te sıklıkla Vestel markasına ait buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, derin dondurucu ve kombi gibi cihazların servisine ihtiyaç duyulmaktadır. Gölcük Vestel Servisi ile ilgili sizlere en uygun fiyat seçeneğini sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz bütün işlem fiyatları diğer firmalara göre çok daha düşük kalmaktadır.

Gölcük Vestel Servisi

AYNI GÜN SERVİS KALİTELİ ONARIM

Yaşam alanında bir beyaz eşyanın uzun bir süre tamirde beklemesi pek de dayanılabilecek bir şey değildir. Bunun her vakit bilincinde olan ekibimiz öncelikle ilk hedefi, tüm ürünleri servise taşımadan ilk müdahaleyi ev veya iş yerlerinizde yapmaktır. Çok hasarlı veya sistematik sorunu yok ise yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Lakin arıza büyük problemlere yol açmaktaysa servise alıp merkezimizde hizmet vermekteyiz. Ekibim tüm olumsuz durumlara karşı bile tam donanımlı tecrübeye sahip uzmanlardan oluşmaktadır.

Bizlere 0545 323 91 79 veya www.kocaelimservis.com adresinden ulaşmanız mümkündür. Firmamızı arayan müşterilerimize Gölcük’ün bütün köy ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. Bizlere istediği her vakit ulaşabilirler. Servisimiz ise ilçe genelinde çok fazla mobil servis aracımızla verdiğimiz hizmetten yararlanmalarını sağlayacaktır. Servis talebi oluşturmak için tek gereken yaşadığınız cihazın modelini (Vestel Buzdolabı, Vestel Çamaşır makinesi vs.) belirterek ve yaşadığı arıza hakkında küçük bir bilgilendirme yapmasıdır. Son olarak ise telefon operatörümüze tam açık adres vermeniz durumunda servis hizmetimizden yararlanmış olacaksınız

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.