gölcük siemens servisi

Gölcük Siemens Servisi

Gölcük’te Siemens markalı buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, derin dondurucu, fırın, klima vs. eşyalar çok fazla kullanıma sahiptirler. Gölcük Siemens Servisi ekibi olarak sizlere en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla vermek için 7/24 bakım ve onarım yapmaktayız. Bütün Siemens markalı beyaz eşyalarınızı bir yana bırakalım, Siemens markalı kombi ve klima gibi montaj gerektiren eşyalara da her türlü hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda kombi ve petek temizleme işlemi de yapmaktayız. Gölcük Siemens Servisi hizmetlerimiz tamamıyla siz değerli müşterilerimizi memnun etmek amaçlı şekilde çalışmaktayız.

EN KALİTELİ HİZMETLER, EN UYGUN FİYATA

Gölcük mecrasında ekiplerimiz verdiği hizmetlerde bölge ayırmaksızın yapmaktadır. Gölcük’ün merkez dahil mahalle ve köylerine de tamamıyla hizmet vermektedir. Yıllardır süren hizmetimiz verdiği kaliteden asla ödün vermemekte. Ortaya konulan işin maliyeti ise uygun fiyatlı olması da durumu çok cazip kılmaktadır. Gölcük’te bir sürü ev ve iş yerlerine Siemens Servis hizmetleri vermiş bulunmaktayız. Yılın her günü ve günün her saati çalıştığımız için sizlerin ihtiyaç duyduğunuz her vakit bizlerden konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Servis hizmetlerimizi sizlerin memnuniyeti için anında alabileceğiniz gibi servis kaydı oluşturarak müsait olduğunuz saat ve günlerde hizmet alabilmeniz mümkündür. Gölcük’te siz değerli müşterilerimize bu rahatlığı sağlayan tek servis ekibiyiz.

Siemens markası olan tüm eşyalarınıza uzman personellerden oluşan kontrol altında yapılan müdahaleler olduğunu unutmayınız. Bu nedenle eşyalara yapılan servis hizmeti, onarım ve bakım hizmetlerinde ki hata payı her zaman sıfıra düşürülmektedir.

Gölcük bölgesinde Siemens markasına ait olan buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, derin dondurucu, klima ve kombi gibi cihazların bakım servisine ihtiyaç duyulmaktadır. Gölcük Siemens Servisi hizmetimizle alakalı en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz bütün hizmetlerimiz diğer işlem fiyatlarına nazaran çok daha düşük fiyatlardır.

gölcük siemens servisi

KALİTELİ HİZMET AYNI GÜN İÇİNDE SERVİS

Gölcük’ün en çok sıkıntı çektiği durumlardan bir tanesi olan ise zaman durumudur. Bir yaşam hanesinde buzdolabının bir süre tamirde beklemesi o hane için dayanılmaz olabiliyor. Bunun bilincinde olan firmamız ve ekiplerimiz sizlerin daha rahat ve güvenilir hizmetten yararlanmanız için elinden gelenin daha fazlasını ortaya koymaktadır. İlk hedefimiz olan, tüm ürünleri servise taşımadan ilk tanı koyma ve müdahale etme işlemini yerinde yapmaktadır. Çok hasarlı veya sistem sorunu yok ise yerinde müdahale edebilecek donanıma sahibiz. Lakin arıza büyük problemlere dönüşü olmayan sorunlara yol açacaksa servis merkezimizde hizmet vermeye devam etmek zorundayız. Ekiplerimiz ne olursa olsun en olumsuz şartlara karşı bile tam donanımlı ve tecrübeye sahip personellerden oluşmaktadır.

Firmamıza 0262 323 23 29 veya www.kocaelimservis.com sitesinden ulaşmanız mümkündür. Bizleri arayan siz değerli müşterilerimize Gölcük’ün bütün köy ve mahallelerine hizmet vermek için gitmekteyiz. Bizlere istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Servis talebi oluşturmak için ise yapmanız gereken yaşadığınız cihazın modelini (Siemens Buzdolabı, Siemens Bulaşık Makinesi vs.) belirterek ve yaşadığı arıza hakkında bilgilendirme yapmanız yetecektir. Son olarak ise telefonda sizleri karşılayan operatörümüze tam açık adresinizi vermeniz durumunda hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.