gölcük samsung servisi

Gölcük Samsung Servisi

Gölcük etrafında Samsung markasına ait buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın, klima vs. eşyalar sık kullanıma sahiptirler. Gölcük Samsung Servisi sizlere en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla onarım, bakım hizmeti vermekteyiz. Bütün Samsung markalı beyaz eşyalarınızı bir yana bırakın Samsung markalı kombi ve klimalarınız kurulum, montaj ve bakımlarınızı aynı zamanda kombi ve petek temizleme işlemleri de yapmaktayız. Gölcük Samsung Servisi hizmetimiz tam olarak sizlerin memnuniyeti için odaklı bir şekilde verim alarak çalışmaktadır.

EN KALİTELİ HİZMET, EN UYGUN FİYATA

Gölcük etrafı, ekibimiz hizmet verdiği bölgeler arasında bulunduğu için Gölcük’ün merkezi dahil mahalle ve köylerinin tamamına hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Gölcük’e kaliteden asla ve asla ödün vermediğimiz uygun fiyat ve kaliteli hizmetimiz ile bu günlere başarılı şekilde gelmiş bulunmaktayız. Gölcük’te bütün ev ve iş yerlerine Samsung Servis hizmeti vermekteyiz. Haftanın her günü çalıştığımız için ihtiyaç duyduğunuz her zaman bizlerden konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Servis hizmetlerimizden anında yararlanabileceğiniz gibi anında servis kaydı oluşturarak bizlere müsait olduğun günü söyleyerek hizmet alabilirsiniz. Gölcük civarında bu konuda rahatlık veren tek ekibiz.

Samsung markalı bütün beyaz eşyalarınızı uzman ekiplerden tarafından kontrol altında bakım ve onarım yapıldığını unutmayınız. Bundan ötürüdür eşyalara yapılan servis, onarım, bakım ve tamir hizmetlerinin hepsinde hata payı sıfıra indirgenmektedir.

Gölcük’te çoğunlukla Samsung markasına ait çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, fırın, kombi ve derin dondurucu gibi cihazların servis ekiplerine ihtiyaç duyulmaktadır. Gölcük Samsung Servis ekibi ile sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Sunulmuş olan seçeneklerdeki bütün işlemlerin fiyatları diğer firmalara göre çok daha düşük sayılmaktadır.

SİZ ARAYIN BİZ GELELİM

Ev ve iş yerlerinizde bir beyaz eşyanın uzun zaman servis tamirinde beklemesi pek de kolay dayanılabilecek bir durum değildir. Bunun bilincinde olan firmamız ilk hedefi, tüm ürünleri servis merkezimize taşımadan ilk müdahaleyi siz değerli müşterilimizin yanında yapmaktır. Mekanik veya sistematik sorunu yok ise yerinde yapılan servis işlemleri yapmaktayız. Lakin çıkan arızanın problemi çok büyük bir sorun ise servis ekibimiz eşyayı alıp servis merkezimizde müdahale edip hizmet vermektedir. Ekibimiz tüm olumsuz şartlara karşı tam donanımlı bir şekilde hazırlıklı bir durumda olmaktadırlar.

Firmamıza 0262 323 23 29 veya www.kocaelimservis.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bizleri arayan bütün müşterilerimize Gölcük’ün köy ve mahallelerine hizmet vermektedir. Bizlere istediği her an ulaşabilirsiniz. Servis hizmetimiz ilçe genelinde birden çok mobil servis aracıyla hizmet vermektedir. Servis talebi oluşturmak için ise yapmanız gerekenler, cihazınızın modelini (Samsung buzdolabı, Samsung Çamaşır Makinesi vs.) bildirerek ve karşılaştığı arıza hakkında bizlere bilgilendirme yapmasıdır. En son olarak ise telefondaki personelimize tam açık adres vererek servis hizmetimizden yararlanmış olacaksınızdır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.