gölcük airwell klima servisi

Gölcük Airwell Klima Servisi

Gölcük Airwell Klima Servisi ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti vermek için en güvenilir şekilde çalışmaktadır. Firmamızdaki personeller en kaliteli şekilde eğitim almış olup, tamamen donanımlı ekiplerle hizmet vermekteyiz. Üretici markalar tarafından klimalarınızın yılda en az bir kez bakım yaptırılmasını söylemektedirler. Isıtma ve soğutma cihazlarınızda yaptırdığınız bakım ve onarımlar yaşam konforunuzu ve cebinizdeki farkı gözle görülebilir halde değiştirecektir. Kış ve yaz mevsimlerinde büyük bir tasarruf yapmış olacaksınız. Gölcük Airwell Klima Servisi ekibi olarak sizler için yılın her günü hizmet vermekteyiz. Tüm isteklerinizi sizler için aynı gün içinde en kaliteli şekilde sunmaktayız. Tecrübeli ve tam donanımlı olan kadromuzla Gölcük civarına tüm mahalle ve köylerine de ulaşarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Gölcük Airwell Klima Servisi

Ekibimizin adı altında yapılan servis işlemleri profesyonel ekip ve ekipmanlarla beraber yapılmış olacaktır. Servis işlemlerinde tecrübesi bulunmayan kişiler tarafından yapılması bakımları karşılamak isterken daha çok dönüşü olmayan hatalara yol açmaktadır. Servis ekiplerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda bütün işlemleri gerçekleştirmek için en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır.

Ayın her günü Gölcük civarında sizler için klima bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Ev ve iş yerleriniz için çeşitli hizmet paketlerimiz bulunmaktadır. Ekiplerimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere en yakın olan servis aracını sizlere yönlendirmekteyiz.

Sistematik hataları olmadığı sürece çıkacak bütün arızalara yerinde müdahale edecek ekiplere sahibiz. Kalitenden ödün vermeden 7/24 çalışmaktayız. Kalitesiz ve özensiz şekilde yapılmış olan servis işlemleriyle çok karşılaşmış bulunmaktayız. Gölcük Airwell Klima Servis ekibi olarak sizlere yapılan servis işlemlerini size sıfır hatalı şekilde sunmaktayız

gölcük-airwell-klima-servisi

Kalitemizden Yararlanın

0262 323 23 29 numarısını çevirerek ya da www.kocaelimservis.com sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz. Gölcük’ün bütün semtlerine sizler için siz nerede olursanız olun istediğiniz her zaman sizlere hizmet vermekteyiz. Servis işleminden yararlanmak için servis talebi oluşturmalısınız. Servis talebi açmak için ise yapmanız gereken şeyler ise bizi aradıktan hemen sonra telefona çıkan operatörümüze cihazınızın modelini ve yaşadığınız arıza hakkında kısa bir bilgilendirme yapmalısınız. Bizlere açık adresinizi verdikten sonra ekibimiz sizlere hizmet vermek içi adresinizde olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir