Gebze Electrolux servisi

Gebze Electrolux Servisi

Gebze Electrolux servisi olarak yaz aylarında havalar malumunuz bilindiği gibi çok ama çok ısınmaktadır. Isınan bu yaz aylarında havalardan bunalan insanımız serinlemek için bir sürü çözüm aramaktadır. Aranan bu çözümlerin içinde de bildiğiniz gibi ferahlatıcılık özelliği çok fazla olan elektronik cihaz klima vardır. Klimaların servis sağlayıcıları Gebze’mizde çok fazla olmakla beraber Electrolux markasının servis sağlayıcılığını yapan firma sayımız da maalesef ki azdır. Bunların yanında kaldı ki Electrolux markasının servis sağlayıcılığını yapan firmaların az olması bir yana dursun bu servis sağlayıcılığı dürüst, ahlaklı ve doğru bir biçimde yapan servis sağlayıcısı sayısı da pek az olarak kayıtlardadır. Sektörde maalesef bir elin parmağı kadar olan güvenilir ve kaliteli servis sağlayıcılığı yapan firmalardan olan Gebze Electrolux Servisimiz sizler için 7/24 sahada çalışmaktadır. Günün her vaktinde irtibatta ve telefonda kaldığımız da sizlere belirtelim. Tecrübeli ve uzman ekibimiz güvenilir hizmet sağlamaktayızdır. Gebze Electrolux Servisimiz, sektörde öncü olarak adımlarını her zaman daha da ileriye atmaktadır. Piyasadaki dalgalanmalardan da olması gerektiği gibi kar sağlamamaktayızdır.

Gebze Electrolux Servisi

Güzide Gebze’mizde modern tekniklerle teknolojik cihazlarınıza bakım, onarım, montaj ve kurulum yapmaktayızdır. Bu işlemler kaliteli ve güvenilir personellerimizin ellerinden çıkmaktadır. Marka ayrımı yapmadan eski nesil klimalar dahil olmak üzere yeni nesil klimalarından servis sağlayıcılığını yapmaktayızdır.

Elektronik cihazlarınızın tüm ürün teknolojisine hakim olduğumuzu sizlere belirtelim. Personel ve teknisyenlerimiz deneyimli, başarılı, uzman ve profesyoneldir. Cihazlarınıza yaptığımız müdahaleler her zaman klima birimlerimiz tarafından işlem görmektedir.

Gelişen teknolojiyi takip eden Gebze Electrolux Servisimiz, kısa sürede halledilecek sorunlarınızı hemen anında olay yerinde hallederken uzun çaplı sorunlarınızı da ofisine götürüp yapmaktadır. Tam donanımlı araçlarımızla teknik problemlerinizi anında halletmekteyizdir. Çok hasarlı olmayan cihazlarınızı yerinden kıpırdatmadan olay yerinde işlemlerini görmekteyizdir.

Uygun fiyatlandırma ve ücretlendirme seçenekleriyle iletişim adresimi aşağıdaki gibidir.

Gebze Electrolux Servisi İletişim

Gebze Electrolux Servisi İletişimi için 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numaralarından bizlere ulaşabilir. www.kocaelimservis.com adlı web sitesinden de bizimle iletişime tek tuşla geçebilirsiniz ve çevrenizdeki en yakın servis araçlarımızdan da yaralanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.