Darıca Windsor Servisi

Darıca Windsor Servisi & Tamir Onarım Servis

10 yıldır ülkemizde beyaz eşya ve çeşitli cihazlara satışı bulunan Windsor için servisimizde hizmet verilmektedir. Darıca Windsor Servisi ekiplerimiz Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, set üstü ocak ürünleriniz için aynı gün adresinize ulaşır ve tamir onarım desteği sağlar. Windsor servisi çağırmak için tek yapılması gereken 0(262) 323 10 03 numaradan bizi aramanızdır. 

Kocaeli Darıca ilçesinin en eski teknik firmalardan biriyiz. Darıca Teknik servis firmamız içinde Windsor marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre ve solo tüm ürün grupları için uzman teknik personeller ve teknisyenler görev yapmaktadır.

Darıca Windsor Beyaz Eşya Servisi

Windsor beyaz eşya arıza onarım ve tamir işlerinde en tecrübeli teknisyenlerle yılın 365 günü sizlere en iyi hizmeti sağlarız. Teknik Servis Windsor Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca sizler için çalışmaktadır. Günün her saati çekinmeden bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm servis işçiliklerimizle ilgili sizlere en uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Sunduğumuz fiyatlar rakiplerimize göre çok daha düşüktür.

Darıca Windsor Servisi için bizlere ulaşan her kullanıcıya gerekli özeni şimdiye kadar gösterdik ve sorunsuz bir servis sağlayıcı olduk. Cihaz sahiplerine hızlı hizmeti sağlarken kaliteden asla ödün vermedik. Yüksek işçilik kalitesi birinci önceliğimizdir. Amacımız sizlere servis sonrası teslim edilen her cihazın uzun ömürlü kullanım vermesidir. Parça değişimi gereken durumlarda ise orjinal yedek parçalar garantili olarak cihazınıza takılmaktadır. Ürünleri hurda veya eskiciye vermeden mutlaka uzmanından teknik servis desteği alınız.

Darıca Windsor Yetkili Servis

Kocaelimservis Windsor cihazları ve ürünlerinde yetkili servis olmayıp özel servis olarak hizmet verir. Bu nedenle özel servis olduğumuzdan dolayı, garanti kapsamında olmayan tüm cihazlarınıza özel teknik destek vermekteyiz. Yeni satın alınmış olan Windsor markalı beyaz eşya, kombi, klima, tv, fırın ve diğer cihazlar için mutlaka Darıca Windsor Yetkili servisi numaralarından servis kaydınızı yapınız.

Sıfır ürünlerin ilk açılış işlemini kendiniz değil yetkili servis personellerine yaptırınız. Her ne kadar sık yaşanmıyor olsa da fabrika üretim hataları varsa değişim için yetkili servisin işlem yapması ve rapor tutması gerekecektir. Sizin kutuyu açmanız halinde cihaz garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

0000
Darıca Windsor Beyaz Eşya
0000
Darıca Windsor Bulaşık Makinesi Servisi
0000
Darıca Windsor Fırın Servisi
0000
Darıca Windsor Yedek Parça Servisi
0000
Darıca Windsor Çamaşır Makinesi Servis
000
Darıca Ankastre Tamir Onarım Servisi

Darıca En Yakın Windsor Servisi

Beyaz eşya & Fırın için En Yakındaki Darıca Teknik Servis hizmeti

Darıca Windsor Teknik Servisi

Darıca Merkez bölge servisi olarak sektörde rekabet ettiğimiz tüm markalar arasında fiyat araştırması yaparak en uygun çözümleri sunmaktayız. Cihaz ve Windsor makineleriniz ile ilgili sağladığımız tüm servis, tamir ve bakım konularında müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yapılan işlemlerin ardından hizmet sonrasında da daha sonraki kullanım şekilleri ile ilgili ücretsiz bir şekilde destek verilmektedir. Uzman kadromuz hizmet sonrasında, cihazlarınızı daha verimli nasıl kullanabileceğiniz konusunda ücretsiz bilgi vermektedir.

Ayrıca Darıca Windsor Onarım Servisi hizmetlerimizde cihazlarınıza mümkünse olduğu yerde servis, bakım, onarım hizmeti uyguladığımızdan dolayı cihazlarınıza hızlı bir şekilde kavuşma imkanı sunuyoruz. Bunun mümkün olmadığı büyük arızalarda ise servisimiz cihazlarınızı alıyor ve servis merkezimizde arızasını gidererek hızlı bir şekilde size teslim ediyor.

Darıca Tamir Onarım Çağrı Merkezi

Beyaz eşya ve Klima gibi cihazlar son derece hassastır. Bu yüzden fazla süre bekleyerek onların daha fazla bozulmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınızın bozulduğunu düşündüğünüzde veya şüphe ettiğinizde mutlaka bizleri arayarak servis talep etmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte sadece bozulduğunda değil periyodik bakım süreçlerini de geçirmeden yaptırmalısınız. Windsor klimalarda periyodik bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Çünkü cihazınızın eskisi gibi verim sağlamaması ve bozulmaya daha meyilli olmasıdır. Hizmetlerimizle ilgili daha fazla merak ettikleriniz varsa hemen bizi arayın ve sizi bilgilendirelim.

Yıllardır sağladığımız tüm hizmetlerde yüzlerce müşteriye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Darıca bölgesinden servis konusu ile ilgili bugün bizi arayın ve en uygun fiyatlardan yararlanın!

Darıca Servis Hizmeti Verdiğimiz Cihazlar

Farklı marka ve model cihazlarınız varsa aşağıdaki tüm cihaz tamir onarım işlerinizi firmamızdan alabilirsiniz.

  • Buzdolabı Servisi
  • Klima Servisi
  • Kombi Servisi
  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Fırın Servisi
  • Ankastre Servisi

Darıca Windsor Servis Numarası

Darıca Windsor Servis Telefonu

Darıca servisine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Çünkü sizlere kaliteli işçilik, uygun maliyet, orjinal ve garantili yedek parça ile hizmet verdiğimizden dolayı servis hizmetinizi gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Darıca Windsor servisi iletişim numarası 0(262) 323 10 03  olup 7/24 açık ve servis kayıt işlemi yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir