Darıca Arçelik Servisi

Darıca Arçelik Servisi

Arçelik konutlarda ilk akla gelen ve en sık tercih edilen ürünlerdir. Darıca Arçelik servis talepleride bu nedenle oldukça fazla olarak firmamıza ulaşır. Sizlerde evinizde yada iş yerinizde kullandığınız cihazlarınızda sorun yaşıyorsanız 0(262) 323 10 03 çağrı merkezi üzerinden bizlere ulaşınız.

Kocaelim Servis bölgenizin merkez teknik servis firmasıdır. Darıca ilçesinde sinde Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, klima gibi beyaz eşyalar sıklıkla kullanılmaktadır. Darıca Arçelik Servisi hizmetimiz ile uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Tüm Arçelik marka beyaz eşyalarınızın yanı sıra Arçelik marka klima servis, bakım, montaj hizmeti ile kombi bakım, servis ve petek temizleme hizmeti de veriyoruz. Darıca Arçelik servisi hizmetimizi diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak veriyoruz.

Darıca Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Darıca merkez, mahalle ve köylerinde uzun yıllardır yoğun bir şekilde hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin isteklerine uygun kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz sayesinde bugüne kadar Darıca’da çok sayıda ev ve işyerinde Arçelik servis hizmeti sunduk. Alanında uzman ekibimiz ile Arçelik marka cihazlarınız için en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bizi 7/24 ulaşarak müşteri temsilcilerimizden yaşadığınız sorunun çözümü ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca arıza kaydı oluşturarak Darıca Arçelik servisi hizmetini istediğiniz gün ve saatte alabilmeniz de mümkündür.

Arçelik markasına ait tüm cihazlarınıza servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Özellikle klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi gibi cihazlarda bölgede servis ve bakım hizmetine daha fazla ihtiyaç duymaktadır. Darıca Arçelik servisi konusunda bizlere iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca sizler için çalışmaktadır. Günün her saati çekinmeden bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Darıca Arçelik Servisi ile ilgili sizlere en uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Sunduğumuz fiyatlar rakiplerimize göre çok daha düşüktür.

Darıca Arçelik Yetkili Servis

Darıca Arçelik Yetkili Servis

Firmamız, garanti süresi dolmamış olan ürünlere bakmamaktadır. Özel servis olduğumuzdan dolayı, garanti kapsamında olmayan tüm cihazlarınıza özel teknik destek vermekteyiz. Yeni satın alınmış olan Arçelik markalı beyaz eşya, kombi, klima, tv, fırın ve diğer cihazlar için mutlaka Darıca Arçelik servisi numaralarından servis kaydınızı yapınız.

Sıfır ürünlerin ilk açılış işlemini kendiniz değil yetkili servis personellerine yaptırınız. Her ne kadar sık yaşanmıyor olsa da fabrika üretim hataları varsa değişim için yetkili servisin işlem yapması ve rapor tutması gerekecektir. Sizin kutuyu açmanız halinde cihaz garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

Darıca Arçelik Teknik Servisi

Darıca Arçelik servisi olarak sektörde rekabet ettiğimiz tüm markalar arasında fiyat araştırması yaparak en uygun çözümleri sunmaktayız. Darıca Arçelik Servisi ile ilgili sağladığımız tüm servis, tamir ve bakım konularında müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yapılan işlemlerin ardından hizmet sonrasında da daha sonraki kullanım şekilleri ile ilgili ücretsiz bir şekilde destek verilmektedir. Uzman kadromuz hizmet sonrasında, cihazlarınızı daha verimli nasıl kullanabileceğiniz konusunda ücretsiz bilgi vermektedir.

Ayrıca Darıca Arçelik Servisi hizmetlerimizde cihazlarınıza mümkünse olduğu yerde servis, bakım, onarım hizmeti uyguladığımızdan dolayı cihazlarınıza hızlı bir şekilde kavuşma imkanı sunuyoruz. Bunun mümkün olmadığı büyük arızalarda ise servisimiz cihazlarınızı alıyor ve servis merkezimizde arızasını gidererek hızlı bir şekilde size teslim ediyor.

Darıca Arçelik Çağrı Merkezi

Darıca Arçelik servisi ile ilgili müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati sizlere hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimizi arayarak uygun olduğunuz tarih ve saatlerde teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda acil klima servisi konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Acil klima servisi hizmeti, dilediğiniz zaman anlık olarak talep edeceğiniz teknik ekiptir. Cihazınızın durumunu müşteri temsilcilerimize aktardıktan sonra sizlere net bir bilgi verilecektir.

Yıllardır sağladığımız tüm hizmetlerde yüzlerce müşteriye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Darıca Arçelik servisi konusu ile ilgili bugün bizi arayın ve en uygun fiyatlardan yararlanın!

Darıca Arçelik Servis Hizmetlerimiz

  • Darıca Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Darıca Arçelik Klima Servisi
  • Darıca Arçelik Kombi Servisi
  • Darıca Çamaşır Arçelik Makinesi Servisi
  • Darıca Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Darıca Arçelik Fırın Servisi
  • Darıca Arçelik Ankastre Servisi

Darıca Arçelik servisine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli işçilik, uygun maliyet, orjinal ve garantili yedek parça ile hizmet verdiğimizden dolayı servis hizmetinizi gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Darıca Arçelik servis iletişim numarası 0(262) 323 10 03  olup 7/24 açık ve servis kayıt işlemi yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.