Başiskele Airfel klima servisi

Başiskele Airfel Klima Servisi

Başiskele Airfel Klima Servisi, rahatlatıcı derecede güzel bir biçimde sizleri konforlu bir servis hizmetiyle bir araya getiriyoruz. Öncelikle anlatmamız gereken kapasitesi 12 kilovatın altında olabilen klimalar için performans değerlerinde ölçüm metotları değişmektedir. Ayrıcas sezonsal verimlilik dediğimiz kriterleri tanımlanmaktadır. Daha önce defalarca sizlere söylediğimiz gibi geçerli olabilen nominal verimlilik değerleri de klimalar da değişmektedir. Bu olay ise aynen şöyledir; ısıtma ve soğutma için belirlenen standartlar birer değer içinde değişmektedir. İklimlendirme cihazlarının kullanıldığı iç ve dış dizayn şartlarına göre saha performansları arasında farklar her zaman oluşabilmektedir. Çünkü gerçek hayatta defalarca yaşadığımız ortamın ısı durumu her zaman değişebilmekte ve ayrıca bizler farklı sıcaklık derecelerine de ihtiyaç duyabilmekteyizdir. Oysa ki bir önceki sezonsal verimlilik hesapları ısıtma için her zaman sadece +7°C’dir. Soğutma içinse +35°C sabit dış hava sıcaklığı kabul edilmektedir. Bu tür hesapların yapılması sizlerin evine bağlanan klimanın bakımı için gerekli düzenlemelerin yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Dolayısıyla bu durumda önceden geçerli olan bir nominal değer mevzusu cihazların verimliliğini de ölçmede yetersiz kalabilirken, sezonsal verimlilik değerleri de ürünün performansına bağlı olarak gerçeğe en yakın şekilde sınıflanmaktadır. Böyledir ki klimalar da tüm ısıtma ve soğutma sezonu boyunca farklı hava sıcaklıklarında kalabilerek tasarruflu ve performanslı bir biçimde çalışıyor. Her zaman 7/24 çalışıyoruz.

BAŞİSKELE AİRFEL KLİMA SERVİSİYLE GÜNLER DAHA GÜZEL

Başiskele Airfel Klima Servisi çözüme bile isteye kavuşturduğu klimalarınız canla başla çalışıyoruz.

Başiskele Airfel Klima Servisimiz, klas bir biçimde müşterilerine güzel imkanlar sunar ve onların güler yüzünü bir bahşiş edasıyla alır.

Sizlerin soğutmayan klimalarını tamir etmeye, fan filtrelerinizi onarmaya talibiz. 7/24 bir imkân çerçevesi yapılmalı ve bu durum itibariyle iletişim kurulmalıdır. Sizlerin istediği mekâna an içerisinde gelmekteyiz ve tüm işlemlerinizi halletmekteyizdir.

BAŞİSKELE AİRFEL KLİMA SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİ!

0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numaralarını arayarak Başiskele Airfel Servisimizi günün her saatinde kuşkusuz ulaşabilirsiniz ya da www.kocaelimservis.com web adresinden her saatte bizlere ulaşarak da bizler ile gün içerisinde iletişimde kalabilirsiniz!

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir